Kariéra

Banner - Rozsvěcujeme úřad

• Kdo jsme, koho u nás potkáte a co získáte?
  • Jaké stereotypy jsou s úřadem spojené a jak je to doopravdy?
    Rozsvěcujeme úřad

Volná pracovní místa

Aktuální volná místa | Hledat v nabídkách | rss RSS

projektový/á manažer/ka

Městská část Praha 10, Vinohradská 3218/169

hledá na pozici

projektový/á manažer/ka

v oddělení přípravy veřejných zakázek

v Odboru majetkoprávním

ÚMČ Praha 10

10. platová třída

MČ Praha 10 nabízí nadstandartní finanční ohodnocení (vedle platu, sestávajícího ze základního tarifu a příplatku za vedení plus osobní ohodnocení podle výkonu), poskytuje zaměstnanecké benefity v roční výši 15 000,- Kč (lze využít na stavební spoření, penzijní připojištění, rekreaci, zdravotní péči apod.), stravenkový paušál.  Zaměstnancům poskytujeme navíc 4 dny placeného volna a další 2 dny volna neplaceného. Jsme spolehlivým a korektním zaměstnavatelem, s dobrou dopravní dostupností veřejnou dopravou. MČ Praha 10 nabízí možnost nájmu obecního bytu

za 165 Kč/m2.

Do našeho přátelského kolektivu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, nekonfliktní osobu se smyslem pro detail. Naší nové posile by měla být blízka práce v administrativě (předchozí praxe v rámci územní samosprávy vítána) a samostatný precizní výkon. Čeká Vás odborné zaškolení a práce v pohodovém kolektivu. Nabízíme rozmanitou práci, při které je možné realizovat dosažené vzdělání a osobnost v mnoha oblastech veřejné správy.

požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

zaměření vzdělání/obor: právní či ekonomické výhodou

požadované znalosti:

• výborná znalost práce na PC (MS Office-Word, Excel, příslušné programy)

další požadované znalosti/vlastnosti:

• pečlivost, spolehlivost
  • dobré komunikační schopnosti (v mluveném i písemném projevu)
  • odolnost vůči stresu
  • ochota učit se novým věcem a rozšiřovat své znalosti

Náplň práce: příprava dílčích rešerší k možnostem čerpání dotačních prostředků pro projekty ÚMČ Praha 10, koordinace odborů ÚMČ Praha 10 za účelem realizace projektů dle pravidel dotačních programů. Příprava doporučení a návrhů opatření ke zlepšení efektivnosti hospodaření poskytnutých dotačních prostředků a kontrola harmonogramu, aktivit a indikátorů projektů dle schválené projektové dokumentace.

Vaše písemné nabídky doplněné strukturovaným životopisem zasílejte do 16. 4. 2024 na e-mail: Petra.Sustrova@praha10.cz, radka.randyskova@praha10.cz nebo předejte osobně do podatelny Úřadu městské části Praha 10, Vinohradská 3218/169, 100 00 Praha 10 (obálku označte slovy: „projektový/á manažer/ka v oddělení přípravy veřejných zakázek v Odboru majetkoprávním ÚMČ Praha 10“).

Praha 25. 3. 2024

JUDr. Jana Hatalová, MBA

tajemnice ÚMČ Praha 10

zasláno úterý 26. března 2024, - Šustrová