Kariéra

Banner - Rozsvěcujeme úřad

• Kdo jsme, koho u nás potkáte a co získáte?
  • Jaké stereotypy jsou s úřadem spojené a jak je to doopravdy?
    Rozsvěcujeme úřad

Volná pracovní místa

Aktuální volná místa | Hledat v nabídkách | rss RSS

projektového/vou manažera/ku pro oblast kultury

Městská část Praha 10, Vinohradská 3218/169

hledá

projektového/vou manažera/ku pro oblast kultury

v Odboru kultury a projektů ÚMČ Praha 10

11. platová třída

MČ Praha 10 nabízí nadstandartní finanční ohodnocení (vedle platu, sestávajícího ze základního tarifu a osobního ohodnocení podle výkonu), poskytuje zaměstnanecké benefity v roční výši 15 000,- Kč (lze využít na stavební spoření, penzijní připojištění, rekreaci, apod.), stravenkový paušál, pružnou pracovní dobu a moderní pracovní prostředí.  Zaměstnancům poskytujeme navíc 4 sick days. Jsme spolehlivým a korektním zaměstnavatelem, s dobrou dopravní dostupností veřejnou dopravou. MČ Praha 10 nabízí možnost nájmu obecního bytu za 165 Kč/m2.

požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu

požadovaný obor, zaměření: humanitní, společenské vědy a kultura výhodou

požadované znalosti:

• orientace v oblasti ÚSC
  • orientace v problematice kultury, vzdělávání, sousedských vztahů
  • produkce a mapování kulturních aktivit
  • tvorba rozpočtů akcí a jejich správa
  • práce v administrativě
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

další požadované znalosti/vlastnosti:

• samostatné vedení projektů od ideové fáze do závěrečné realizace a vyhodnocení z oblastí: kultura, sousedské a komunitní aktivity, společenské eventy
  • kreativita, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce, spolehlivost, pečlivost, přesnost, týmová spolupráce, odolnost vůči stresu, diskrétnost
  • organizační a komunikační schopnosti (včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu)
  • rychlá orientace v problematice a hledání řešení
  • schopnost učit se novým věcem a přizpůsobovat se změnám

součástí přihlášky:

• stručný motivační dopis s nápadem/návrhem na kulturní projekt/y zaměřené na obyvatele Prahy 10 (s vlastní volbou cílové skupiny a zaměřením) v délce max. 500 slov
  • strukturovaný životopis

Vaše písemné nabídky doplněné strukturovaným životopisem zasílejte do 9. 5. 2024 na e-mail: Petra.Sustrova@praha10.cz, radka.randyskova@praha10.cz nebo předejte osobně do podatelny Úřadu městské části Praha 10, Vinohradská 3218/169, 100 00, Praha 10 (obálku označte slovy: „projektový manažer/ka pro oblast kultury v Odboru kultury a projektů ÚMČ Praha 10“.

Praha 17. 4. 2024

JUDr. Jana Hatalová, MBA

tajemnice ÚMČ Praha 10

zasláno čtvrtek 18. dubna 2024, - Šustrová