Adresář

Úvod » Odbor živnostenský
  Jednotka: Odbor živnostenský
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Vladimír Brož 267 093 388267 093 388 vladimirb@praha10.cz referát živnostenského rejstříku A/215
Jana Serbouk 267 093 270267 093 270 janar@praha10.cz referát živnostenského rejstříku A/219
Zdeňka Lišková 267 093 281267 093 281 zdenkal@praha10.cz referát základních registrů A/209A
Ilona Hánová 267 093 312267 093 312 ilonah@praha10.cz referát základních registrů A/211
Věra Hejtíková 267 093 285267 093 285 verah@praha10.cz referát správních řízení A/212
Hana Borská 267 093 289267 093 289 hankab@praha10.cz referát správních řízení A/209B
Marta Marková 267 093 680267 093 680 martaz@praha10.cz referát speciálních kontrolních činností A/218A
Miroslav Dvořák 267 093 208267 093 208 miroslavd@praha10.cz referát speciálních kontrolních činností A/218A
Jan Vítek 267 093 261267 093 261 janvi@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/212
Helena Jiráčková 267 093 286267 093 286 helenaj@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/211
Jaroslava Vašátková 267 093 537267 093 537 jaroslavav@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/213
Jana Fraňková 267 093 276267 093 276 janao@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/209D
Alena Bomberovičová 267 093 275267 093 275 alenab@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/209C
Alena Hájková 267 093 279267 093 279 alenah@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/213
Kateřina Dufková 267 093 278267 093 278 katerinad@praha10.cz oddělení registrace podnikatelů A/209B
Monika Květoňová 267 093 206267 093 206 monikak@praha10.cz Oddělení kontrolní A/217
Ingrid Vaněčková 267 093 320267 093 320 ingridv@praha10.cz Oddělení kontrolní A/218B
Jitka Stachová 267 093 268267 093 268 jitkast@praha10.cz Oddělení kontrolní A/219
Alena Kubalíková 267 093 322267 093 322 alenak@praha10.cz Oddělení kontrolní A/218B
Pavel Šimek 267 093 347267 093 347 pavels@praha10.cz Oddělení evidence podnikatelů /
František Svoboda 267 093 274267 093 274 frantiseksv@praha10.cz Oddělení evidence podnikatelů A/216
Jindra Žejdlová 267 093 615267 093 615 jindraz@praha10.cz Oddělení evidence podnikatelů A/223
Naděžda Conková 267 093 369267 093 369 nadezdac@praha10.cz Oddělení evidence podnikatelů A/216
Eva Dobiášovská 267 093 602267 093 602 evad@praha10.cz Odbor živnostenský A/219
Natálie Cupalová 267 093 602267 093 602 nataliec@praha10.cz Odbor živnostenský /
Věra Nachlingerová 267 093 470267 093 470 veran@praha10.cz Odbor živnostenský A/222

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready