Adresář

Úvod » Odbor majetkoprávní
  Jednotka: Odbor majetkoprávní
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Marie Nováková 267 093 542267 093 542 marien@praha10.cz referát výkonu vlastnických práv A/317
Petr Stejskal 267 093 366267 093 366 petrst@praha10.cz referát výkonu vlastnických práv A/316
Renata Malá 267 093 535267 093 535 renatao@praha10.cz referát výkonu vlastnických práv A/316
Hana Vůjtěchová 267 093 739267 093 739 hanavu@praha10.cz referát výkonu vlastnických práv C/309
Helena Nováková 267 093 646267 093 646 helenan@praha10.cz referát výkonu vlastnických práv A/317
Ivana Vondrová 267 093 284267 093 284 ivanav@praha10.cz referát stavebně technický C/309
Bedřich Štumpf 267 093 237267 093 237 bedrichs@praha10.cz referát stavebně technický C/309
Jitka Voborníková 267 093 575267 093 575 jitkav@praha10.cz referát řízení správních firem C/329
Dominika Hronová 267 093 594267 093 594 dominikah@praha10.cz referát řízení správních firem C/325
Lucie Radová 267 093 316267 093 316 lucier@praha10.cz referát řízení správních firem C/322
Ivana Hrdinková 267 093 559267 093 559 ivanah@praha10.cz referát řízení správních firem C/323
Barbora Pavlíčková 267 093 431267 093 431 barborap@praha10.cz referát řízení správních firem C/328
Tomáš Staněk 267 093 679267 093 679 tomass@praha10.cz referát právních služeb A/117
Libor Kadlec 267 093 422267 093 422 liborka@praha10.cz referát pozemků A/315
Pavlína Mrkalová 267 093 524267 093 524 pavlinam@praha10.cz referát pozemků A/315
Naděžda Suková 267 093 233267 093 233 nadezdas@praha10.cz referát pohledávek A/220
Jakub Ďurica 267 093 735267 093 735 jakubd@praha10.cz referát pohledávek A/318
Lucie Chmelířová 267 093 731267 093 731 luciech@praha10.cz referát pohledávek A/220
Dagmar Šíšová 267 093 638267 093 638 dagmarsi@praha10.cz referát pohledávek A/221
Markéta Rousková 267 093 600267 093 600 marketar@praha10.cz referát pohledávek A/221
Jiří Boubelík 267 093 302267 093 302 jirib@praha10.cz referát oprav a investic C/313
Ladislav Pokorný 267 093 555267 093 555 ladislavp@praha10.cz referát oprav a investic C/306
Alena Svobodová 267 093 545267 093 545 alenas@praha10.cz referát oprav a investic C/328
Dagmar Ventová 267 093 272267 093 272 dagmarve@praha10.cz referát oprav a investic C/312
Petr Vinčálek 267 093 611267 093 611 petrv@praha10.cz referát oprav a investic C/305
Eva Navrátilová 267 093 207267 093 207 evan@praha10.cz referát oprav a investic C/308
Markéta Troníčková 267 093 314267 093 314 marketat@praha10.cz referát oprav a investic C/312
Jiří Doležal 267 093 513267 093 513 jirid@praha10.cz referát oprav a investic C/313
Jiří Jaroš 267 093 232267 093 232 jirijar@praha10.cz referát nebytových prostor A/301A
Josef Klogner 267 093 255267 093 255 josefk@praha10.cz referát nebytových prostor A/301C
Tomáš Čermák 267 093 485267 093 485 tomasc@praha10.cz referát nebytových prostor A/301B
Jana Austová 267 093 311267 093 311 janaa@praha10.cz referát nebytových prostor A/301A
Jana Pipalová 267 093 563267 093 563 janap@praha10.cz referát nebytových prostor A/301B
Michaela Krejčí 267 093 239267 093 239 michaelak@praha10.cz referát koordinačních činností C/319
Jana Nováková 267 093 740267 093 740 janano@praha10.cz referát koordinačních činností C/323
Dagmar Schönfeldová 267 093 273267 093 273 dagmarsch@praha10.cz referát koordinačních činností C/324
Eva Lachoutová 267 093 253267 093 253 eval@praha10.cz referát koordinačních činností C/324
Zuzana Součková 267 093 389267 093 389 zuzanaso@praha10.cz referát ekonomiky A/203
Jiřina Rothmeierová 267 093 361267 093 361 jirinar@praha10.cz referát ekonomiky C/314
Nataša Pethöová 267 093 670267 093 670 natasap@praha10.cz referát ekonomiky A/203
Anna Strašková 267 093 205267 093 205 annast@praha10.cz referát ekonomiky C/314
Helena Minářů 267 093 518267 093 518 helenami@praha10.cz referát bytů A/202
Lenka Tučková 267 093 654267 093 654 lenkat@praha10.cz referát bytů A/205
Nikola Aronová 267 093 249267 093 249 nikolaa@praha10.cz referát bytů A/201A
Marcela Wartalská 267 093 667267 093 667 marcelaw@praha10.cz referát bytů A/205
Iva Krejčíková 267 093 570267 093 570 ivak@praha10.cz referát bytů A/201
Danuše Holubová 267 093 353267 093 353 danuseh@praha10.cz referát bytů A/205
Aneta Blažejová 267 093 683267 093 683 anetab@praha10.cz referát administrativy A/114
Monika Zemanová 267 093 675267 093 675 monikaz@praha10.cz referát administrativy A/114
Romana Fejfarová 267 093 474267 093 474 romanaf@praha10.cz oddělení veřejných zakázek a servisních činností A/116
Petr Janů 267 093 421267 093 421 petrja@praha10.cz oddělení veřejných zakázek a servisních činností A/115
Zbyněk Plach 267 093 342267 093 342 zbynekp@praha10.cz oddělení přípravy a realizace oprav a investic C/321
Blanka Březinová 267 093 301267 093 301 blankabr@praha10.cz Oddělení prodeje nemovitého majetku a privatizace A/112
Tereza Matoušová 267 093 673267 093 673 terezama@praha10.cz Oddělení prodeje nemovitého majetku a privatizace A/110B
Ivana Hubníková 267 093 548267 093 548 ivanahu@praha10.cz Oddělení prodeje nemovitého majetku a privatizace A/111
Šárka Žiláková 267 093 495267 093 495 sarkaz@praha10.cz Oddělení prodeje nemovitého majetku a privatizace A/112
Zdenka Kohoutková 267 093 507267 093 507 zdenkako@praha10.cz Oddělení prodeje nemovitého majetku a privatizace A/111
Romana Šímová 267 093 265267 093 265 romanas@praha10.cz oddělení nebytových prostor a pozemků A/319
Jaroslav Novák 267 093 668267 093 668 jaroslavn@praha10.cz Oddělení koordinačních činností A/410
Karel Vozábal 267 093 502267 093 502 karelv@praha10.cz oddělení bytů a pohledávek A/202
Filip Koucký 267 093 209267 093 209 filipk@praha10.cz Odbor majetkoprávní A/113
Michaela Kůdelová 267 093 638267 093 638 michaelaku@praha10.cz Odbor majetkoprávní /
Petra Nováková 267 093 617267 093 617 petrano@praha10.cz Odbor majetkoprávní B/133
Jiří Krba 267 093 612267 093 612 jirikr@praha10.cz Odbor majetkoprávní B/132

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready