Adresář

Úvod » Odbor stavební
  Jednotka: Odbor stavební
Řadit dle:

Organizační jednotky (počet osob)

Seznam osob


Jméno a příjmení Telefon E-mail Začlenění Budova/
Kancelář
Lukáš Vlček 267 093 504267 093 504 lukasvl@praha10.cz referát administrativy a archivu SÚ A/516
Dagmar Müllerová 267 093 408267 093 408 dagmarmu@praha10.cz referát administrativy a archivu SÚ A/archiv
Karla Větříšková 267 093 550267 093 550 karlav@praha10.cz referát administrativy a archivu SÚ A/archiv
Jitka Kostečková 267 093 527267 093 527 jitkako@praha10.cz referát administrativy a archivu SÚ A/517
Hana Boušková 267 093 605267 093 605 hanabo@praha10.cz Oddělení územního řízení A/503
Karolína Škachová 267 093 259267 093 259 karolinas@praha10.cz Oddělení územního řízení A/502B
Václava Čermáková 267 093 578267 093 578 vaclavac@praha10.cz Oddělení územního řízení A/501
Štěpánka Tajovská 267 093 331267 093 331 stepankat@praha10.cz Oddělení územního řízení A/503
Eva Langová 267 093 529267 093 529 evala@praha10.cz Oddělení územního řízení A/502B
Danuše Barochová 267 093 403267 093 403 danuseb@praha10.cz Oddělení územního řízení A/502A
Marie Šavrdová 267 093 355267 093 355 mariesa@praha10.cz Oddělení územního řízení A/521A
Hana Klimundová 267 093 586267 093 586 hanavi@praha10.cz Oddělení územního řízení A/501
Barbora Peterková 267 093 391267 093 391 barborape@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/513
Eliška Futerová 267 093 412267 093 412 eliskaf@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/521B
Daniel Berit 267 093 386267 093 386 danielbe@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/519
Zuzana Frantová 267 093 650267 093 650 zuzanaf@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/513b
Jiří Jaroš 267 093 472267 093 472 jirija@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/519
Iva Michálková 267 093 203267 093 203 ivam@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/513b
Michal Průša 267 093 660267 093 660 michalpr@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/514
Petra Hinková 267 093 684267 093 684 petrad@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/514
Kateřina Paulíny 267 093 682267 093 682 katerinapa@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/521A
Zdeněk Janda 267 093 541267 093 541 zdenekj@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/521B
Lenka Polanová 267 093 406267 093 406 lenkap@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/513A
Marie Borovková 267 093 428267 093 428 marieb@praha10.cz Oddělení stavebního a speciálního řízení, kontrola A/522
Gabriela Fourová 267 093 550267 093 550 gabrielaf@praha10.cz Odbor stavební A/arch
Hana Matějková 267 093 744267 093 744 hanam@praha10.cz Odbor stavební A/archiv
Dana Rafflová 267 093 376267 093 376 danar@praha10.cz Odbor stavební A/515B
Karel Gavlák 267 093 557267 093 557 karelg@praha10.cz Odbor stavební A/518
Milada Marečková 267 093 477267 093 477 miladam@praha10.cz Odbor stavební A/505

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready