Kariéra

Banner - Rozsvěcujeme úřad

  • Kdo jsme, koho u nás potkáte a co získáte?
  • Jaké stereotypy jsou s úřadem spojené a jak je to doopravdy?
    Rozsvěcujeme úřad

Volná pracovní místa

Aktuální volná místa | Hledat v nabídkách | rss RSS

vedoucí/ho oddělení právního v KS

Městská část Praha 10, Vršovická 68, hledá

    vedoucí/ho oddělení právního

v Kanceláři starostky ÚMČ PRAHA 10

s místem výkonu práce Praha

v platové třídě 11

požadované vzdělání:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo
  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
  • obor právo, právní vědy

požadované znalosti:

  • znalost zákona č. č. 131/2000 Sb., o hl. m. Praze, ve znění předpisů pozdějších a předpisů souvisejících
  • zkušenost na obdobné pracovní pozici výhodou,
  • velmi dobrá úroveň českého jazyka slovem i písmem,
  • výborná znalost práce na PC  (Word, Excel, Internet, Outlook).

další požadované znalosti/vlastnosti:

       ·   praxe v oblasti územně samosprávných celků -výhodou,

       ·   zkušenosti s řízením pracovních kolektivů - výhodou

       ·  flexibilní a dynamická osoba,

       ·  časová flexibilita, důslednost, schopnost týmové i samostatné práce.

stručný popis pozice:

  • poskytování poradenské a konzultační činnosti pro rozhodování RMČ Praha 10,
  • příprava právních analýz, rešerší a stanovisek pro rozhodování RMČ Praha 10,
  • příprava a kontrola dokumentů schvalovaných RMČ Praha 10,
  • poskytování právních konzultací komisím RMČ Praha 10 a odborům ÚMČ v oblasti samostatné působnosti,
  • poskytování právní podpory útvarům ÚMČ při přípravě materiálů předkládaných RMČ Praha 10, ZMČ Praha 10 a komisím RMČ Praha 10 a výborům ZMČ Praha 10.

Vaše písemné nabídky doplněné strukturovaným životopisem zasílejte do 19. 7. 2019 na e-mail: Jana.Hatalova@praha10.cz  nebo předejte osobně na Personální oddělení Kanceláře tajemníka ÚMČ Praha 10, Vršovická 68, 101 38 Praha 10 – budova A, 4. patro, č. dveří 417.

 Ing. Martin  S l a v í k

tajemník ÚMČ Praha 10

zasláno středa 3. července 2019, -

Předcházející strana | Další strana

Dokumenty pro uchazeče o zaměstnání