Aktuality z Úřadu městské části Praha 10

Sejdeme se na zahradě? Doufáme, že ano!

Po roce vás opět srdečně zve Centrum Paraple na akci Sejdeme se na zahradě.

Publikováno: 11.07.2023
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Kultura3885

Na čtvrtek 20. července je připraven skvělý program:

VSTUPNÉ 150 Kč

KOUPIT VSTUPENKU

Pokud počasí dovolí, vše se odehraje na útulné zahradě Centra Paraple. Připravena bude relax zóna a piknikové deky. Ale nezaskočí je ani případná nepřízeň počasí, mají nachystanou i „mokrou“ variantu.

Nenechte si ujít večer plný zábavy a příjemné atmosféry. Těší se na vás Centrum Paraple!

Veškerý výtěžek z akce Centrum Paraple použije na zajištění služeb lidem, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu.

O CENTRU PARAPLE

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáhá lidem s poškozením míchy, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu. Je pro ně oporou nejen během prvních měsíců v nové situaci, ale i kdykoli v průběhu života. Rozsahem nabízených služeb je Centrum Paraple jediné zařízení svého druhu u nás.

Více informací na → https://www.paraple.cz/