Aktuality z Úřadu městské části Praha 10

MČ Praha 10 dočasně nebude vydávat svůj měsíčník

Občané Prahy 10 ve svých schránkách nenajdou dubnové vydání radničního měsíčníku. Městská část s ohledem na aktuální situaci v Česku dočasně pozastavila vydávání svého časopisu, které bude obnoveno po skončení koronavirové krize.

Publikováno: 02.04.2020
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Měsíčník, Koronavirus3154

„V době, kdy se události mění doslova z minuty na minutu, je tiskovina s měsíční periodicitou výrazně neefektivní. Zprávy velmi rychle zastarávají a riziko, že bychom lidi v důsledku toho informovali nepravdivě, je vysoké. To, co je dnes faktem, totiž už zítra nemusí platit,“ vysvětluje Renata Chmelová (VLASTA), starostka MČ Praha 10.

Desítka naopak v poslední době ještě zintenzivnila komunikaci prostřednictvím facebookových stránek, je aktivnější na Instagramu i Twitteru. Pro zasílání aktuálních sms a mailových zpráv prostřednictvím mobilního rozhlasu se občané mohou registrovat v na registračních stránkách. Radnice zároveň zřídila linku pro lidi v nouzi, která na čísle 267 093 800 funguje od 8 do 20 hodin.

Aktuální informace z městské části v souvislosti s šířením koronaviru