Aktuality z Úřadu městské části Praha 10

Svoz odpadu v Praze 10 bude zachován ve stávající podobě

Svoz komunálního odpadu na území městské části Praha 10 bude nakonec, minimálně po dobu dalších tří měsíců, zajišťovat dosavadní svozová společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. Vyplývá to z tiskové zprávy vydané včera Magistrátem hl. m. Prahy (viz http://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/system_svozu_odpadu_v_praze_zustava.html )

Publikováno: 14.10.2014
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Živnostenský odbor, Veřejné prostory, Čtvrti, Různé790
Svoz odpadu v Praze 10 bude zachován ve stávající podobě

Dne 13. října byla Praha 10, stejně jako dalších několik městských částí, informováno o změně subjektu, který má od listopadu svoz odpadu zabezpečovat. Zároveň již došlo ze strany nové svozové firmy k rozmisťování sběrných nádob na tříděný odpad a následně i sběrných nádob na směsný odpad. Na základě včerejšího prohlášení k situaci svozu odpadu, vyzvala MČ příslušnou svozovou společnost, aby nově přistavené nádoby začala z veřejných ploch odstraňovat.