Přejít na hlavní obsah

Usnesení

Typ usneseníRada
Referenční číslo16
Číslo usnesení760
Číslo materiálu
Datum24.09.2019
Erb Praha 10
Erb Praha 10

k návrhu na uzavření smlouvy o nájmu části pozemku parc. č. 2950/1, označenou nouzovým číslem 178, o výměře 163,0 m², k. ú. Michle

Rada městské části Praha 10

  1. neschvaluje

uzavření smlouvy o nájmu části pozemku

Pozemek parc. č.

k. ú.

Výměra

m2

Část

2950/1

s označením

č. 178

Michle

163,0

Zahrádka a zastavěná plocha pod chatkou

*****

Zahrádka

o výměře
143,0 m2

11,00 Kč/m2/rok

bez DPH

CELKEM

1.573,00 Kč

bez DPH

CELKEM

3.273,00 Kč

bez DPH

Neurčitá

3 měsíce

26. 8. 2019

Komise nesouhlasí bez výběrového řízení pronajmout požadovanou část pozemku. Komise doporučuje příslušnou parcelu zařadit v souladu se Zásadami pro pronajímání pozemků svěřených MČ Praha 10 do připravovaného nabídkového řízení na pronájem volných pozemků a zahrádek.

(Poř. č. 5/2)

Zastavěná plocha

o výměře 20,0 m2

85,00 Kč/m2/rok

bez DPH

CELKEM

1.700,00 Kč

bez DPH

– 2 –

  1. ukládá

1. Ing. Kouckému, vedoucímu OMP

  1. informovat žadatelku dle schváleného bodu I. tohoto usnesení

Termín: 31. 10. 2019

  1. zajistit, aby žadatelka vydala bezdůvodné obohacení za užívání pozemku bez právního důvodu

Termín: 31. 12. 2019

  1. zajistit, aby žadatelka pozemek úplně vyklidila a vyklizený jej protokolárně předala

Termín: 31. 12. 2019

  1. část pozemku parc. č. 2950/1, s označením č. 178, k. ú. Michle, zařadit v souladu se „Zásadami pro pronajímání pozemků svěřených MČ Praha 10 a stanovení nájemného“ do nabídkového řízení na pronájem volných pozemků a zahrádek

Termín: 31. 3. 2020

Renata C h m e l o v á

starostka

Ing. Jana K o m r s k o v á

1. místostarostka

– 3 –

Předkladatel: Ing. Beneš, místostarosta

Anotace: správa obecního majetku

Provede: Ing. Koucký, ved. OMP

Na vědomí: –

Garant: Ing. Koucký, ved. OMP

Číslo tisku: P10-101992/2019