Přejít na hlavní obsah

Usnesení

Typ usneseníRada
Referenční číslo10
Číslo usnesení427
Číslo materiálu
Datum26.05.2020
Erb Praha 10
Erb Praha 10

k návrhu na uzavření smlouvy o nájmu pozemku, zastavěného zděnou garáží ve vlastnictví fyzických osob

Rada městské části Praha 10

  1. schvaluje

uzavření vzorové smlouvy o nájmu pozemku parc. č. 2199/116, o výměře 16,0 m², k. ú. Vršovice, pod zděnou garáží s vlastníky této garáže **********************, za nájemné 255,0 Kč/m²/rok, celkem 4.080,00 Kč bez DPH ročně, na dobu neurčitou s výpovědní dobou 3 měsíce

  1. ukládá

1. Ing. Kouckému, vedoucímu OMP

1.1. podepsat vzorovou smlouvu o nájmu pozemku parc. č. 2199/116, k. ú. Vršovice dle bodu I. tohoto usnesení

Termín: 31. 7. 2020

– 2 –

Renata C h m e l o v á

starostka

Ing. Jana K o m r s k o v á

1. místostarostka

Předkladatel: Ing. Beneš, místostarosta

Anotace: pozemky; správa obecního majetku

Provede: Ing. Koucký, ved. OMP

Na vědomí: –

Garant: Ing. Koucký, ved. OMP

Číslo tisku: P10-047567/2020