Usnesení
| Typ usnesení | Rada |
|---|---|
| Referenční číslo | 7 |
| Číslo usnesení | 296 |
| Číslo materiálu | |
| Datum | 06.04.2017 |
k návrhu na uzavření smlouvy o pronájmu části pozemku parc. č. 3053/1, k. ú. Vinohrady, za účelem vybudování 4 kolmých nebo 3 šikmých parkovacích stání
Rada městské části Praha 10
- neschvaluje
uzavření nájemní smlouvy o nájmu části pozemku parc. č. 3053/1, o výměře 50,00 m2, k. ú. Vinohrady, za účelem vybudování 4 kolmých parkovacích stání
|
Pozemek parc. č. k. ú. |
Výměra v m2 |
Účel nájmu |
Nájemce |
Nájemné dle "Zásad" |
Nájemné CELKEM za rok |
KMN dne stanovisko |
|
Část 3053/1 Vinohrady |
50 |
Vybudování 4 kolmých parkovacích stání |
Společenství vlastníků jednotek Rezidence Korunní (IČ: 24156281) |
85,00 Kč/m2/rok bez DPH jako ostatní pozemky |
4.250,00 Kč bez DPH |
27. 2. 2017 Komise nedoporučuje schválení uzavření smlouvy o nájmu části pozemku parc. č. 3053/1 o výměře 50 m2 nebo 57,50 m2, k. ú. Vinohrady, za účelem vybudování 4 kolmých nebo 3 šikmých parkovacích stání pro potřeby obyvatelů přilehlého bytového domu. (NA STŮL I.) |
– 2 –
- neschvaluje
uzavření nájemní smlouvy o nájmu části pozemku parc. č. 3053/1, o výměře 57,50 m2, k. ú. Vinohrady, za účelem vybudování 3 šikmých parkovacích stání
|
Pozemek parc. č. k. ú. |
Výměra v m2 |
Účel nájmu |
Nájemce |
Nájemné dle "Zásad" |
Nájemné CELKEM za rok |
KMN dne stanovisko |
|
Část 3053/1 Vinohrady |
57,50 |
Vybudování 3 šikmých parkovacích stání |
85,00 Kč/m2/rok bez DPH jako ostatní pozemky |
4.887,50 Kč bez DPH |
- neschvaluje
|
Pozemek parc. č. k. ú. |
Výměra v m2 |
Účel nájmu |
Nájemce |
Nájemné dle "Zásad" |
Nájemné CELKEM za rok |
KMN dne stanovisko |
|
Část 3053/1 Vinohrady |
50 |
Vybudování 4 kolmých parkovacích stání |
600,00 Kč/měs./stání bez DPH jako parkovací stání |
28.800,00 Kč bez DPH |
– 3 –
- neschvaluje
|
Pozemek parc. č. k. ú. |
Výměra v m2 |
Účel nájmu |
Nájemce |
Nájemné dle "Zásad" |
Nájemné CELKEM za rok |
KMN dne stanovisko |
|
Část 3053/1 Vinohrady |
57,50 |
Vybudování 3 šikmých parkovacích stání |