Stav podaných žádostí o OP

Ilustrační fotografie občanského průkazu

Na této stránce Vás informujeme o aktuálním stavu podaných žádostí o vydání občanského průkazu na Úřadu městské části Praha 10 odboru občanskosprávním.

Pro vydání občanského průkazu je zákonem stanovena lhůta 30 dnů. Státní tiskárně cenin s ohledem na její technické možnosti se daří, byť ne pravidelně, vyhotovovat doklady ve lhůtě kratší. V uvedené tabulce lze zjistit podle data podání žádosti o vydání občanského průkazu, zda doklad lze již vyzvednout. Po uplynutí 30 dnů od podání žádosti se již možnost dřívějšího vyzvednutí občanského průkazu v tabulce nezobrazí

 

Datum podání žádosti Doklad k vyzvednutí K vyzvednutí ode dne
včetně 07.01.2022                ANO

      14.01.2022

 

! Před návštěvou úřadu Vám doporučujeme využít službu monitoring vytíženosti přepážek pro občanskosprávní agendy.

Je-li s ohledem na počet přítomných čekajících klientů zřejmé, že již nebude reálné obsloužit další klienty, nezbývá, než výdej pořadových čísel pozastavit. Jistě by nebylo seriózní výdej pořadových čísel neregulovat a teprve v okamžiku, kdy končí úřední doba či začíná hodinová polední přestávka čekajícím občanům oznámit, že již nebudou odbaveni.

 

Související životní situace

Související životní situace

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10