Přejít na hlavní obsah

Léto s desítkou

Startovací akce začíná již ve 12:30 hodin a tak jako vloni uzavře opět školní rok a odstartuje letošní letní prázdniny. Odehraje se ve čtvrtek 30. června, kdy vystoupí naživo za label Bigg Boss pražští PSH, nejznámější rapová skupina z Čech, jež má na svém kontě již tři společná studiová alba (Repertoár, 2001 / Rap’n’Roll, 2006 / Epilog, 2010).Spolu s nimi také James Cole, polovina intergalaktického dua Supercrooo, autor a interpret vystupující pod mnoha jmény a projekty jako např. Orikoule či Kapitán Láska. Vloni vydal své poslední sólo cd Halucinace ze 3. patra a na letošní rok plánuje desku s jeho metalovou kapelou Inland Empire. Doplní je navíc jihlavská squadra Pio Squad. K tomu všemu budou hrát na otevíracím mejdanu djs Mike Trafik, J-Kid, Jorgos a Doemixxx.
Na místě proběhne rovněž Praha Allstars Graffiti Jam za účasti těch nejlepších pražských graffiti umělců, Breakdance Battle několika špičkových breakdence skupin či našlapaný Kingfit Streetball Contest.
Termíny jednotlivých akcí na Gutovce v rámci akce Léto s desítkou vol. 2 :
Vše odstartuje 30. 6. Hip Hopový den s PSH, Jamesem Colem, Pio Squad, graffiti jamem, breakdence, Djs a streetballem. 16. 7. budou mít diváci šanci vidět show Na stojáka, na 11. 8. je přivraven den zasvěcený exhibicím a workshopům s Bike tématikou a vše bude uzavřeno 1. 9. velkolepým skateovým Horsefeathers Concrete Jam.

Aktualizováno: 26.02.2026

Související aktuality