Aktuality

Řádková inzerce zdarma

Městská část podpoří podnikatelské subjekty při odstraňování následků koronavirové pandemie formou poskytnutí bezplatné řádkové inzerce ve svém tištěném měsíčníku Praha 10. Radnice tím chce přispět k návratu lidí do místních provozoven a využívání zdejších služeb.

Nabídky placené inzerce zdarma mohou využít firmy, podnikatelé a živnostníci se sídlem, provozovnou či poskytováním služeb v městské části Praha 10.

Tato forma podpory potrvá do konce letošního roku, tedy od červnového do prosincového vydání. Poslední příjem bezplatné inzerce tak bude 10. listopadu.

Bezplatnou řádkovou inzerci lze objednat prostřednictvím formuláře na www.praha10.cz/radkovka

U řádkové inzerce zdarma nelze nárokovat zveřejnění v konkrétním vydání měsíčníku Praha 10. Inzeráty budou na základě data objednání zařazovány do pořadníku a zveřejňovány podle kapacitních možností jednotlivých vydání. 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Dětský koutek bude otevřen od října 2020.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10