Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 27 zář 2017 01:45 odp. od  luciesi
ÚKLID V KOUNICKÉ
 1 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

RomanaNew Member


Posts:11
New Member


--
26 zář 2017 07:55 odp.
  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda je nutné uklízet ulice v místě, kde se provádí výkopové práce? Jestli se vám zdá, že to je správně načasované, protože já se domnívám, že to je zbytečné ... a rozhodně by bylo fajn, kdyby někdo naplánoval úklid po zakrytí výkopu (tedy jestli se ho ještě v tomto kalendářním roce dočkáme), ale to už asi budeme mít v naší ulici nárok na úklid vyčerpán, že? Ráda bych tedy znala Váš názor, protože z mého úhlu pohledu to vypadá jako plýtvání penězi. Na požádání Vám ráda zašlu fotografii z dnešního večera, a pokud budete mít zájem, tak ráda zašlu i snímek po zítřejším úklidu, ale obávám se, že tam nebude moc rozdíl, tedy pokud se nahromaděná hlína konečně nepřesune do výkopu, kde už tak měsíc měla být .... pak by se asi ten úklid šiknul, ale nemyslím si, že to páni do zítřejší osmé hodiny stihnou!
  Díky za zprávu
  Romana Š.

  luciesi  Basic Member


  Posts:114
  Basic Member


  --
  27 zář 2017 01:45 odp.
  Dobrý den,

  komplexní úklid komunikací zajišťuje pro hl. m. Prahu Technická správa komunikací hl. m. prahy, tam je potřeba se s výhradami k úklidu obracet (Stanislav.Jokiel@tsk-praha.cz).

  Je ale potřeba vysvětlit, že harmonogram čištění se s ohledem na zákonem danou časovou náročnost projednání zákazových značek schvaluje už na začátku roku a nelze jej tudíž koordinovat s desítkami výkopových praceí síťařů, o kterých se buď ještě ani neví, nebo minimálně nejsou známy přesné termíny jejich realizace (a ani dané termíny se vždy nedaří při komplikacích v realizaci dodržet). S ohledem na rozsah uklízené oblasti (několik tisíc ulic) není možné harmonogram čištění operativně měnit a výkopem dotčené ulice přeřazovat na jindy (není na kdy, protože harmonogram je nastaven tak, aby se v průběhu roku stihly uklidit v souladu s příslušným právním předpisem všechny ulice dvakrát – na jaře a na podzim).

  Úklid po výkopu na jižní straně ulice s termínem do konce září je věcí toho, kdo ho prováděl, úklid na severní straně není důvod rušit (píši o úseku, který jste fotografovala). Součástí tohoto bloku úklidu jsou i další ulice, které výkopem dotčené nejsou, takže nelze říci, že je zbytečný.

  Ing. Daniel Čech
  Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
  Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Katalog firem a služeb

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10