Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 27 čvn 2019 03:22 dop. od  CZIvo
Konečně už někdo něco dělejte! - Šatlava Turnovského
 4 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

CZIvoNew Member


Posts:3
New Member


--
16 srp 2017 02:01 dop.
  Aktuální situace po zavedení velmi "inteligentního" zákona o zákazu kouření uvnitř hospod a jiných podniků způsobuje, že ROKY NEŘEŠENÁ situace SOUSTAVNÉHO RUŠENÍ NOČNÍHO KLIDU tímhle pajzlem (Šatlava, Turnovského 263/4) a jeho bezohlednými návštěvníky se změnila doslova a do písmene v noční můru.

  Od schválení tohoto zákona se před tímto podnikem tvoří hloučky cizinců, ale i česky mluvících flákačů, kteří evidentně nemají nic jiného na práci, než ve dvě ráno řvát svoje názory na celé okolí tohoto pochybného podniku, o neustálém smradu marihuany v širokém okolí (NEJEDNOU to bylo cítit až na stanici MHD) ani nemluvě, a nikoho ani z úřadu nezajímá, že v okolí žije spousta slušných lidí, kteří se POTŘEBUJÍ vyspat do práce, ZAČNĚTE TO KONEČNĚ ŘEŠIT!!!!!!!

  MP na podněty nereaguje (lépe řečeno, zareaguje jednou - přijede hlídka, na 10 minut je klid, následně se to rozjede nanovo, a při dalším zavolání už hlídka ani nedorazí!!!!!!), jakýkoliv slušný pokus situaci řešit se naprosto míjí účinkem, úřady hrají mrtvého brouka, hygienická stanice hlavního města prahy se na podnět ani neunavovala reagovat,

  Při mém posledním podnětu na obvodním úřadě někdy před 2 roky jsem se dozvěděl maximálně to, že "nikdo nemá žádnou pravomoc to řešit", ale že podnětů týkajících se tohohle "podniku" máte docela dost (a na tuhle úžasnou odpověď jsem čekal déle než 3 týdny), tak k čemu tam jste? Jak to, že radnice Prahy 1 to vyřešila obecně závaznou vyhláškou a nočním klidu od 22:00 a na Praze 10 to nejde?

  Aktuálně je skoro 2 ráno, už od 23:00 tam jede bordel, skupinky postávají před tím "podnikem", vyhulují jako o život a řvou jako, když je na nože bere, hlídky městské policie jen lhostejně jezdí okolo a ANI JEDNOU nezastavili aby tam sjednali pořádek

  Uděláme to jednoduše, budu vám podnět posílat oficiální cestou přes podatelnu pořád dokola, dokud to někdo řešit nezačne, budu doufat, že po nějaké době vás unaví odpovídat z povinnosti na neustále stejnou zprávu a konečně se to někam pohne, a pokud ne, mám nabídku s pomocí protlačení tohohle problému do médií a udělám vám takovou reklamu po celé republice že se budete divit, jen ať všichni vidí jak řešíte opravdové problémy..

  Je mi jasné, že se odpovědi tady nikdy nedočkám, jako ostatně většina lidí píšící sem o opravdových problémech, případně příspěvek "záhadně" zmizí jako před lety ze starého fóra, ale tahle situace už začíná být úplně ABSURDNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  CZIvo  New Member


  Posts:3
  New Member


  --
  16 srp 2017 01:42 odp.
  A jen tak by mně zajímalo jak je vůbec možné, že někdo z úřadů povolil tomuhle pajzlu UPROSTŘED ZÁSTAVBY nonstop provoz..

  Jdlask  New Member


  Posts:11
  New Member


  --
  23 srp 2018 06:07 odp.
  Copak to, ale na Zahradnim Meste v trzisti Nero je hospoda U Petra, ktera temer rok a pul porusuje zakon 65/2017, nebot uvnitr se kouri. Oni to "osetrili" tak, jak se snazil to navrhnout notoricky kurak a zaroven notoricky nemakacenko Marek Benda a nastesti mu takovy navrh ani jednou neprosel. Neni to klub s clenstvim a konztrolou u dveri - a i kdyby byl, problem je, ze ten smrad z cigaret se siri po celem trzisti, ktere je slepovane jak vlastovci hnizdo, a obtezuje nakupujici v ruznych jinych provozovnach. A ruseni nocniho klidu (plus kaleni pres ulici pod okny panelaku), to je hned sousedni pajzl-herna, ktera patrne nema vlastni WC a ktera byla svedky mnoha bitek rusky mluvicich navstevniku. Hluk se do noci line otevrenymi dvermi z audioprehravace, na schodech jsou hlucni opilci a zdejsi zname narkomanky-zlodejky. mam pocit, ze nekolik heren vcetne teto spada do ochranne zony kolem skoly, ale nic se nedeje.
  http://www.tabakapravo.cz/

  HelenaK  New Member


  Posts:1
  New Member


  --
  24 srp 2018 03:48 dop.
  Je právě 3:42 a jako každou noc hluk...situace stále stejná, Non stop navštěvují individua, kteří řvou cestou tam i cestou ven, shlukují se před vchodem při čekání na odvoz....zkuste si tu žít s dětmi, které to i přes tvrdý spánek také budí!!!! Neustále obrana auta o zrcátka, SPZ,....jedna nonstop hospoda a celé okolí nešťastné. Pokud máte někdo řešení, sem s ním.

  CZIvo  New Member


  Posts:3
  New Member


  --
  27 čvn 2019 03:22 dop.
  Tak schválně, copak se asi změnilo za bezmála dva roky od založení tohoto tématu? Tipujete správně, vůbec nic. Dnes v noci tam byla městská a státní policie už asi 5x. Fascinuje mě, jak MČ Praha 10 zvysoka SERE na svoje občany. Hlavně, že řeší "mojí stopu" a podobné kraviny, ale na opravdové problémy tu nikdo nemá "pravomoc". Nebo to má spíš Šatlava i jejich nový sousedé (kasino) dobře podplacené a proto to nikdo neřeší.
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Katalog firem a služeb

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10