Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 19 čvc 2017 04:40 odp. od  MonikaS
BORDEL NA SKALCE
 1 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

MartinNew Member


Posts:5
New Member


--
15 čvc 2017 05:05 odp.
  Dobrý den,
  už toho mám dost. Byl bych rád, kdyby už někdo s problematikou bezdomovců na Skalce něco udělal. Asi před 14 dny byl KONEČNĚ proveden úklid louky mezi ul.Dürerova a Tescem. Tleskám Vám, ale to by někdo ten bordel cca v 10ti pytlích musel ještě odvézt. Bohužel to zůstalo na malém parkovišti u ul.Dürerova a ty smraďoši to zase roztahali po louce. Takže práce k ničemu. Je opravdu problém, když už se to uklidí, tak aby se to rovnou odvezlo? Jestli osoba, která má toto u vás na starosti nedokáže dotáhnout do konce, tak tam nemá co dělat!!! Další věc co mě neuvěřitelně štve, že tato louka v noci slouží k piknikům ukrajinských občanů, kteří tam do rána zanechají neuvěřitelný nepořádek. Naše slavná MP, která na tyto problémy byla zřízena, občas pomalu kolem sídliště projede, ale z vozidla ani nevystoupí. Reagují pouze na zavolání na l.156. Ta by v okolí celé Skalky měla šlapat celou noc. Podle platné vyhlášky ohledně pití alkoholu na veřejnosti se neřídí jak bezdomovci, tak naše nezletilá omladina, tak bohužel ani VY. A ještě bych rád dodal, že úprava louky mezi ul.Dürerova a Tescem je žalostná. Hlavně se nevymlouvejte na majitele (který údajně žije v zahraničí). Louka je sekána jenom někde, místy je tráva vysoká až 1 m, stromy a keře nejsou prořezávány a díky tomu, si tam bezdomovci staví hnízda. Hlavně že v TV vyhrožujete majitelům luk, že pokud je nebudou udržovat, tak budou pokutováni. Apeluji na Vás, aby jste toto dali do pořádku, jinak se obrátím na Ministerstvo životního prostředí a budu je bombardovat tak dlouho, až díky tomu budou u Vás padat hlavy. Opravdu toho máme dost!!!!!! Jestli si o tom chcete popovídat, tak mi odepište, rád si udělám čas.

  MonikaS  New Member


  Posts:5
  New Member


  --
  19 čvc 2017 04:40 odp.
  Dobrý den,
  k Vašemu příspěvku - k části týkající se bezdomovectví:
  Ve Vámi uvedené lokalitě působí pracovníci terénního programu pro osoby bez přístřeší. Lokalita je rovněž opakovaně navštěvována sociálními pracovníky Odboru sociálního Úřadu MČ Praha 10.
  Jak již bylo zmíněno v předchozích příspěvcích k tomuto tématu, sociální pracovníci jsou oprávněni poskytovat v terénu osobám, které zde přebývají, základní sociální poradenství, v rámci šetření jsou lidé bez domova informováni o dostupných sociálních službách, které mohou využívat a současně jsou také upozorňováni na nutnost neznečišťovat své okolí odpadem.
  Při řešení problematiky bezdomovectví spolupracuje Odbor sociální Úřadu MČ Praha 10 především s Magistrátem hl. m. Prahy, s Městskou policií a s dalšími organizacemi, které se problematikou bezdomovectví zabývají. Městská policie byla o Vašem podnětu informována.
  K otázkám údržby předmětných pozemků, které jsou rovněž součástí Vašeho příspěvku, není Odbor sociální kompetentní se vyjádřit.
  Agenda životního prostředí spadá pod Odbor životního prostředí zdejšího Úřadu MČ - připojuji kontakt na sekretariát tohoto odboru: 267 093 519, další kontakty najdete na webu MČ v nabídce Úřad MČ – Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje.
  S pozdravem

  Monika Srncová
  Odbor sociální
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Katalog firem a služeb

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10