Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 22 čvn 2017 10:13 dop. od  luciesi
Dětské hřiště vnitroblok ulic Karpatská, Bajkalská, Vršovická a Litevská
 1 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

RobertPNew Member


Posts:1
New Member


--
21 čvn 2017 06:35 odp.
  Na hřišti ve vnitrobloku ulic Karpatská, Bajkalská, Vršovická a Litevská byla odcizena plachta na pískovišti. Denně z pískoviště, kde si hrají malé děti, odklízíme zvířecí (psí, kočičí) výkaly. V minulosti bylo na hřišti mobilní wc, už není. V zadní části je rozbité sklo, rozházené odpadky po omladině, která sem chodí v noci popíjet a ani to po sobě nejsou schopni uklidit. Na ceduli (provozním řádu hřiště) je uvedeno telefonní číslo 736499364 na které se mají posílat podněty a foto k řádnému fungování hřiště. Bohužel mě i ostatním rodičům dětí co hřiště využívají připadá, že se o hřiště ani o jeho inventář nikdo nestará a na tel. čísle nikdo nereaguje. Koho máme oslovit pro odstranění závad na tomto hřišti? (plachta, wc, úklid) Předem děkuji za odpověď

  luciesi  Basic Member


  Posts:115
  Basic Member


  --
  22 čvn 2017 10:13 dop.
  Dobrý den,

  pokud na dětském hřišti není přítomna mobilní toaleta či není na pískovišti krycí plachta nelze tuto nepřítomnost považovat za závadu. Mobilní toaleta se v letošním roce neinstalovala k tomuto hřišti z důvodu neustálého znečišťování nepřizpůsobivými občany a množení se stížností občanů na tento stav. Krycí plachta je objednána a bude v nejbližších dnech instalována. Dětské hřiště (prostor s herními prvky) je pravidelně uklízen a kontrolován. Stav vnitrobloku prověříme a příp. provedeme nápravu. Pro možnou komunikaci lze využít tel. č. 267093721.
  V případě, že jste svědkem jakéhokoliv protiprávního jednání, porušování návštěvního řádu apod., je nutné neprodleně kontaktovat Městskou policii hl. m. Prahy. Jedině tak zabráníte, aby se zde neshlukovala omladina a jiná indiviua.

  Děkujeme za podnět.
  S pozdravem


  Ing. Petr Uher
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10