Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 22 úno 2019 04:30 odp. od  pavelkratky
Bezdomovci a opilci na lavičce u Slavie
 0 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

pavelkratkyNew Member


Posts:1
New Member


--
22 úno 2019 04:30 odp.
  Dobrý den,

  nevím kam se obrátit, tak to zkusím tady. Lavičku u tramvajové zástávky Slavia (ta u trafostanice) v 99% případů využívájí opilci a bezdomovci. To provází typické projevy jako hluk, zápach, odhazování odpadků, močení, zvracení, konání potřeby pod našimi okny, apod. Vzhledem k tomu, že nikdo jiný tu lavičku téměř nevyužívá, bylo by možné jí zrušit? Věřím, že by se tím tento problém pomohl vyřešit a tito lidé by se přesunuli alespoň tam, kde to tolik nevadí a to na hlavní třídu u Edenu. Pravidelně jsem byl svědkem toho jak některé tyto entity okukovali okna aut a druhý den ráno v ulici byla rozbitá skla a vykradená auta. Taky se snaží často vybrat telefonní budku opodál. No a co mě úplně nejvíc vystrašilo, tak jeden z nich čeká náhodně před vchody do domů a pokouší se "chytnout" si dveře a do domu dostat když lidé odchází.

  Nemám problém ty lidi konfrontovat, ale už mě to dokola nebaví a nejednou mi obratem vyhrožovali napadením. Od toho je tady měšto a policie aby dělali svou práci, ale v okolí Slavie to evidentně nedělá.

  Jen dodám, že co je rok dlouhý, neviděl jsem v tomto okolí jediného policistu. Pouze když jsou fotbalová utkání.

  Děkuji, s pozdravem
  Pavel Krátký
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Katalog firem a služeb

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10