Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 17 zář 2018 01:30 odp. od  luciesi
Dotace dešťovka
 1 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

Eve VinohradyNew Member


Posts:1
New Member


--
10 zář 2018 04:10 odp.
  Dobrý den,
  proč se Praha 10 nepřipojila do dotačního programu dešťovka? Nyní je možné žádat o dotaci pouze pokud budeme mít napojené na dešťovku i jedno WC. Dle informací není Praha ohrožena suchem, protože má vlastní vodovod. Letošní tropické léto ukázalo, že i v Praze uschychají stromy. V oblasti Vinohrad, Strašnic, Vršovic a i v jiných částech jsou domy se zahradami proč není umnožněno se do tohoto programu připojit pouze na zálivku zahrady? Copak Praha nemá zájem, aby majitel udržoval zeleň? v jiném přispěvku "zeleň Plananska" bylo zmíněno, že praha 10 nemuze vynakladat prostredky na udrzbu pozemku a drevin v soukromem vlastnictvi. A ze vyzve vlastnika pozemku udrzby. Na zaklade teto odpovedi vyzyvam Prahu 10, aby opravila sve prihlaseni v dotacich destovka s tim ze obcane mohou zadat o dotace jen na zalivku zahrad. Urcite to mohou vyuzit i cinzovni domy, ktere maji zelené vnitrobloky. Dekuji Eve

  luciesi  Basic Member


  Posts:115
  Basic Member


  --
  17 zář 2018 01:30 odp.
  Dobrý den,

  dle našich zjištění sděluji, že za současného stavu vyhlášené výzvy "Dešťovka" území Prahy nesplňuje veškeré náležitosti pro možnost podání dotace. Konkrétně nedošlo k oficiálnímu omezení odběru vody. Bližší informace o tomto programu může poskytnou Státní fond životního prostředí ČR.

  S pozdravem
  Bc. Martin Pecánek
  vedoucí OŽD
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10