Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 03 srp 2018 11:57 odp. od  Jdlask
Psi hriste Zeliveska a Malesicky park
 0 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

JdlaskNew Member


Posts:11
New Member


--
03 srp 2018 11:57 odp.
  Psi louka (Zeliveska, Safranova): uz 2 roky je UMC odbor majetku opakovane vyzyvan k oprave inventare - postupne se rozpadaji atrakce, a to docela prirozenou cestou, napr. v\ysychanim dreva (prekazka s vezickami, kde se jiz propadla nejaka prkenka a prelkazka se rozpada) az po uhnily sloupek u lavky. Plot je na mnoha mistech deravym tudiz hrozi uteky psu, nekteri se dokonce umi podplazit - stacilo by polozit prahy a privazat je k plotu. Jedine, co se delo za posledni 4 roky byl lonsky novy nater. Ale to byl v podstate uplny nesmysl. ---
  Psi hriste v Malesickem parku: minimalne 2 roky tam byla zlomena "houpacka" pote, co si na ni sedli studenti nedaleke stredni skoly. Predevsim je vsak velka zahada, proc nebyla pro vystavbe psi hriste oplocena?????
  Vzdy se chlubite, kolik kztery projekt stal, kolik z toho se ziskalo na dotacich z EU (je videt, ze se s dotacemi nesmyslne plytva a bude mnohem lepsi, az zadne dotace z Eu nebudeme dostavat - aspon nebudou vznikat nesmysly predimenzovane projekty). Vy vzdy neco s velkou slavou postavite, nechate se vyfotit - ale pak se o to vzubec nestarate. takze po pra letech se musi opravovat atrakce v Malesickem parku, na psi hriste uplne kaslete atd. Totez byl park Malinova - zbytecna uprava po 8 letech od posledni upravy, spiusta nesmyslnych prvku (Sala teranna), nebezpecne vymysly (ukonceni cyklisticke cesty tesne pred frekventovanou ulici Jablonova, teprve po 2 letech dostaven "plot" ze dreva a lan spolu s dodatecnym resenim odvodu hromadici se vody po destich, nebezpeci padu deti dovodnihpo koryta - na ostrou hranu betonu ci mramoru ci na kameny atd. Projekt, kde se vyplytvaly milionjy Kc z EU dotaci - a UMC nebylo ani schopno za 15.000,- koupit z Baumaxu chatku pro hlidace (nocni hlidaci byli ve sve Felicii u posty).

  Nekdy "min je vic" a meli byste zustavat u co neprirozenejsich, nejprirodnejsich reseni!!
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10