Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 27 čvc 2018 11:40 dop. od  danielc
Vjezd a stání v pěší zóně
 1 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

StandaNew Member


Posts:2
New Member


--
26 čvc 2018 04:03 odp.
  Dobrý den. Před dost dlouhým časem, po dokončení revitalizace Moskevské ulice jsem upozorňoval na problém s parkováním v těchto místech s tím, že bylo vybudováno hezké parkoviště pro pár lidí co nechápou značky, je jim jedno, že ničí majetek nás všech a jsou neohleduplní a lhostejní k ostatním občanům kteří se zde pohybují. Bylo mi zděleno, že nemusím mít obavy. Ptám se tedy, proč každý den stojí v pěší zóně auta, přesto, že na rohu přilehlého zámečku má MP kameru a vidí jak to tam vypadá. To, že tam okolo popelnic je dost často nepořádek nemluvě. Kdo bude financovat opravy které souvisí se stáním těžkých aut na místech pro chodce? A pokud vím, už tam někdo poničil nevím jestli jsou to stojany na kola či co? Vždytˇ znáte lidi, kam se dostanou autem, tam dojedou. I přes zákaz. Ty kamenné kostky nebyly určitě za hubičku, ale jak vidno, minuly se účinkem. Tak zkuste něco vymyslet, atˇto chvilku vydrží. Díky a přeji pevné nervy a odhodlání k vyřešení všech správných činů. Standa

  danielc  New Member


  Posts:51
  New Member


  --
  27 čvc 2018 11:40 dop.
  Dobrý den,

  předáme policii, jiné řešení nerespektování pravidel provozu já osobně neznám, fyzicky mu zabránit nelze.

  Čech
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Katalog firem a služeb

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10