Aktuality

Horský hotel na Černé hoře podrobujeme kontrole

Situací kolem Horského hotelu na Černé hoře (zakoupeným z prostředků městské části v roce 2008) se momentálně intenzivně zabýváme. Opoziční zastupitelka Jana Komrsková vznesla vážná obvinění, týkající se údajné předražené rekonstrukce tohoto objektu.

Horský hotel na Černé hoře podrobujeme kontrole

Rada městské části proto okamžitě přistoupila k důkladnému prošetření situace. Nezávislý znalec momentálně prošetřuje přímo na místě, zda byla rekonstrukce skutečně o několik stovek procent předražená a nekvalitní, jak tvrdí opoziční zastupitelka. Pakliže se toto prokáže, připojí se desátá městská část k podanému trestnímu oznámení a bude napomáhat rychlému prošetření celé situace. Pokud by se vznesená obvinění neprokázala, očekáváme, že zastupitelka Jana Komrsková přijme politickou odpovědnost a zároveň bychom zvážili další právní kroky. Hotel Černá Hora k rekreaci využívá průměrně okolo 2500 žáků základních škol ročně, přičemž jejich rodiče (z řad obyvatel Prahy 10) platí za jejich pobyt pouze symbolický poplatek. Rekreaci na horách si tak mohou dovolit i děti ze sociálně slabých rodin.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

V termínu 27.1. až 6.2.2020 bude dětský koutek z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10