Aktuality

Zájezd do Anglie žáků ZŠ Nad Vodovodem

Na výlet do Anglie se všichni velmi těšili. Přestože cesta byla dlouhá a nudná, stálo to za to. Provázela nás milá a ochotná průvodkyně.

Publikováno: 03.04.2013
Kategorie: Článek, Školství71
Zájezd do Anglie žáků ZŠ Nad Vodovodem

Snažila se náš pobyt v autobuse zpříjemnit vyprávěním a zaujmout nás zajímavostmi o Anglii. Cestu jsme si zpestřovali také hudbou a zpěvem.

Naše putování po památkách bylo hezké a zajímavé. Jen počasí nám moc nepřálo, bylo chladné a zimní, ale máme zase historické fotky ze zasněžené březnové Anglie.

Viděli jsme památky Londýna, prohlédli si městečka a katedrály v Salisbury, Bath, Stratfordu, kde jsme také navštívili rodný dům W. Shakespeara, dále jsme navštívili středověký hrad Warwick, tajemné seskupení kamenů Stonehenge i letní sídlo královny - Windsor, prošli se universitním městem Oxford. 

Bydleli jsme v anglických rodinách v Bedfordu, takže jsme procvičili i angličtinu. Došlo také na nákupy suvenýrů. Vrátili jsme se unavení, ale spokojení.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10