Aktuality

Úspěch dívek ze ZŠ Břečťanová v soutěži Česko se hýbe ve školách plných zdraví

V sobotu 2. 3. se dívky 3. třídy  ZŠ Břečťanová zúčastnily soutěže s názvem Česko se hýbe ve školách plných zdraví.

Publikováno: 06.03.2013
Kategorie: Školství39
Úspěch dívek ze ZŠ Břečťanová v soutěži Česko se hýbe ve školách plných zdraví

Tato soutěž je určena pro začínají cvičenky a cvičence pohybových skladeb všech cvičebních žánrů.

Na soutěž děvčata poctivě trénovala a v konkurenci čtyř dalších týmů se probojovala do finále, kam postupují nejlepší kolektivy z celé ČR. Finále se uskuteční 1.6. v O2 aréně.

Děvčata trénovala ve volných chvílích na škole v přírodě, při hodinách tělesné výchovy a naposledy den před soutěží. Tancování holky velmi baví a i když si při tréninku občas zazlobily, tak se moc snažily a nezbývá, než je pochválit. Nutno přiznat, že naši snahu podpořili i rodiče a kvůli soutěži někteří odložili své víkendové plány a přišli se na nás podívat. Cesta na soutěž proběhla bez problémů, na místě jsme měli k dispozici šatnu a malou tělocvičnu. Na řadu jsme šli jako třetí v pořadí a holky i přes velikou trému zatancovaly celou sestavu téměř bez chyby. Organizačně bylo vše bez problémů a děvčata dostala malé ceny. Největší odměnou pro ně však je postup do finále soutěže, které se uskuteční v O2 aréně. Tam nás čekají nejlepší kolektivy z celé ČR, ale mezitím ještě potrénujeme a už se moc těšíme.

Holky gratulujeme a držíme palce do dalšího sportovního klání!

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10