Aktuality

Praha 10 přispěje školám na pořízení nových učebnic a pomůcek

Přispět ke zkvalitnění výuky na základních školách v Praze 10 chce městská část nákupem nových učebnic a učebních pomůcek. Pro mateřské školy zase pořízením nových hraček. „Na výměnu učebnic pro 1. - 9. ročník uvolní radnice celkem dva miliony korun. Dalších 1,3 milionů korun přispějeme školám na dovybavení učebních pomůcek a další učebnic na základě požadavků. Naším cílem je ještě více zkvalitnit podmínky pro výuku našich dětí,“ řekl místostarosta městské části Prahy 10 pro oblast školství Milan Richter (ODS).

 

Publikováno: 13.11.2013
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Školství, Zprávy tiskového mluvčího, Různé369
Praha 10 přispěje školám na pořízení nových učebnic a pomůcek

Za získané finance se budou moci školy dovybavit také interaktivními učebnicemi pro moderní výuku v návaznosti na již dříve nainstalované interaktivní tabule. „Finance jsou určené také pro nákupy počítačových programů potřebných pro výuku autistů nebo pro žáky s nároky na další speciální vzdělávací potřeby. Kromě toho chceme podpořit i rozvoj dětí v mateřských školách nákupem nových hraček a učebnic pro předškoláky,“ doplnil místostarosta Richter.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10