Aktuality

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze: Běžím prosti násilí

„Agresi jako takovou zná jistě každý z nás. Způsobů, jak se s ní vypořádat, je řada. Užitečnou prevencí může být právě sport, i proto jsme se rozhodli uspořádat charitativní běh, BĚŽÍM PROTI NÁSILÍ. Chceme mimo jiné poukázat na to, že i když se občas zdá, že neexistuje řešení, lze s pomocí druhých najít cestu, jak z toho ven“, říká PhDr. Anna Stodolová, vedoucí projektu „STOP NÁSILÍ“.

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze: Běžím prosti násilí

Datum akce: 24.09.2020 17:30 - 21:00 Exportovat akci

Dne 24. 9. 2020  v 17:30 hodin proběhne již druhý ročník charitativního běžeckého závodu „Běžím proti násilí“. Výtěžek z akce půjde na podporu projektu „STOP NÁSILÍ“ SOS centra Diakonie ČCE -  SKP v Praze, který nabízí terapeutickou pomoc všem, kteří mají potíže se zvládáním agrese a vzteku. Závod se poběží na Praze 6 v lesoparku Obora Hvězda. Trasa bude dlouhá 4,5 km a je možné ji zdolat během i chůzí.

 

Závodu se mohou zúčastnit děti i dospělí. Trať je přizpůsobena tak, aby ji zvládl každý. Na místě bude zajištěno občerstvení, šatny i hlídání dětí. Těšit se můžete nejen na zážitek z běhu, ale i na odměnu a diplom, který dostane každý účastník. Pro první tři nejlepší, z každé kategorie, jsou připraveny věcné ceny. Během závodu budou k dispozici zaměstnanci a dobrovolníci SOS centra Diakonie ČCE – SKP v Praze, jehož je projekt „STOP NÁSILÍ“ součástí. Registrovat se můžete na www.stopnito.cz nebo přímo na místě. Více informací o běhu najdete na www.soscentrum.cz nebo FB https://www.facebook.com/events/848761085527409/.

 

 

Kontakt: Mgr. Barbora Kočíková, kocikova@diakonieskp.cz, tel. 730852873, www.nasilivevztazich.cz

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10