Aktuality

Den Země v Malešicích – oslava desátého jubilea

Městská část Praha 10 se v loňském roce stala vítězem soutěže, kterou každoročně pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s městem Strakonice, a získala tak prestižní ocenění „Město stromů“ ročníku 2012/2013. V rámci této kampaně Vás zveme na „Den Země v Malešicích“. Akci pořádá Český svaz ochránců přírody – ZO „Natura, quo vadis?“.

Publikováno: 19.03.2013
Kategorie: Životní prostředí, Společně53
Den Země v Malešicích – oslava desátého jubilea

Akce se bude konat v sobotu 20. dubna na tradiční Den Země. Od 10 do 16 hodin budou v Praze 10 – Malešicích opět připraveny zajímavé hry, dovednosti a soutěže zejména pro děti, ale i hravou mládež a dospělé. Místem konání jubilejního 10. ročníku je parčík na konci ulice Malešická u Malešického náměstí a přilehlé okolí (letos přesun z tradičního Malešického parku z důvodu jeho rekonstrukce). Tematikou her a soutěží bude Česká republika a její jednotlivé kraje, jejich zajímavosti a zvyky. Doprovodný program je zatím překvapením, připraven bude dětský koutek pro nejmenší. Doprava MHD - zastávky Malešické náměstí (BUS 177, 195 a 297) nebo Sídliště Malešice (BUS 133, 163, 188 a 297). Více informací: www.natura-praha.org/ekocentrum, vstup na akci je bezplatný. Těšíme se na Vás!

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10