Aktuality z oblasti rozvoje městské části Praha 10

Připomínkování připravovaných změn v provozu tramvají na území hl. m. Prahy

Dne 22. 4. 2016 byl oficiálně městským částem představen zástupci společnosti ROPID návrh úpravy provozu tramvajových linek na území hl. m. Prahy.

Publikováno: 22.04.2016
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Doprava, Malešice, Michle, Strašnice, Vinohrady, Vršovice, Záběhlice, Různé1183
Připomínkování připravovaných změn v provozu tramvají na území hl. m. Prahy

Návrh obsahuje dvě varianty tzv. modrou a oranžovou (zelená varianta není dle zástupců hl. m. Prahy preferována). Oba hlavní návrhy se snaží reflektovat podněty občanů a preference městských částí. Zároveň ale obsahují změny, které mohou znamenat v některých případech zhoršení stávajícího stavu. Městská část Praha 10 se má k těmto návrhům vyjádřit nejpozději do 15. 5. 2016. Tak jako v minulosti nás velice zajímá názor občanů. Z tohoto důvodu Vás žádáme o zaslání připomínek k těmto návrhům na e-mail: martinaj@praha10.cz  a to nejpozději do 10. 5. 2016.

Přiložené dokumenty