Aktuality

Dárky pro útulek lze přinést k psímu stromku

Jako v předchozích letech budou mít psi (i kočky) z Prahy 10, především ti z Vršovic a Vinohrad, svůj vánoční stromek v oplocené části Heroldových sadů. Ve středu 20. prosince v době od 14 do 18 hodiny je možné ke stromečku přinést věcný příspěvek pro některý z psích i kočičích útulků v Praze. Vhodné jsou psí a kočičí konzervy, granule, piškoty či jiné pochutiny, zvířecí hračky, deky. Shromážděné potřeby se povezou se do útulku Voříškov, Pesoklub Dobříš a Kočičí Azyl CZ. 

Dárky pro útulek lze přinést k psímu stromku

Pro majitele psů bude k dispozici Mapa životního prostředí Prahy 10 s využitelnými informacemi pro pejskaře, nebo také Desatero pejskaře desítky. Dále také plastové sáčky pro úklid po psech nebo tzv. clipnex – kapesní pomůcka pro úklid po psích mazlíčcích, který MČ Praha 10 zdarma nabízí.

Akce pořádána MČ Praha 10 ve spolupráci s obecně prospěšnou společností PESOS o.p.s. a paní E. Eisnerovou ze správy parku.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10