přes internet

Vážení občané,ikona

připravili jsme pro Vás službu objednávání - rezervace návštěv na jednotlivá pracoviště živnostenského odboru.

Pomocí této aplikace si můžete podle svých časových možností zvolit den a hodinu, kdy se na úřad dostavíte. Rezervaci termínů (časů) pro návštěvu je možné provést na

 

Úřední dny:

  • pondělí a středa
    • dopoledne od 8.00 do 11.30
    • odpoledne od 13.00 do 17.00 hodin
  • čtvrtek
  • dopoledne od 8.00 do 11.30 

a dále na

 

Neúřední den

  • úterý
    • jen dopoledne od 8.00 do 11.30

Z provozních důvodu je počet rezervací omezen na 2 pořadová čísla pro jednotlivou agendu na hodinu. Objednávky lze provádět na 30 dní dopředu.

 

Agendy na které se lze objednat

Činnost Registrace vyberete, ohlašujete-li novou živnost nebo oznamujete změny, zahájení nebo ukončení provozování živnosti v provozovně, přerušení podnikání, zrušení živnostenského oprávnění. Druhým znakem je  počáteční písmeno vašeho příjmení u fyzické osoby, u právnické osoby počáteční písmeno obchodní firmy.
např. Jan Novák vybere Registrace písmeno N, právnická osoba Stavby monumentů s.r.o. vybere Registrace písmeno S.

Činnost Výpis ze živnostenského rejstříku vyberte, žádáte-li pouze o výpis a neoznamujete současně nějakou změnu, zrušení apod.

Činnost Zemědělský podnikatel vyberte, žádáte-li zápis do evidence zemědělského podnikateli včetně oznámení změn, přerušení a zrušení.

Činnost Kontrola vyberte, jdete-li jednat na kontrolní oddělení na základě pozvání úřadu nebo na základě podání vlastního podnětu.

 

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2020 MČ Praha 10