Online rezervace návštěv

Vážení občané,ikona

připravili jsme pro Vás službu objednávání - rezervace návštěv na jednotlivá pracoviště živnostenského odboru.

Pomocí této aplikace si můžete podle svých časových možností zvolit den a hodinu, kdy se na úřad dostavíte. Rezervaci termínů (časů) pro návštěvu je možné provést na

 

Úřední dny:

  • pondělí a středa
    • dopoledne od 8.00 do 11.30
    • odpoledne od 13.00 do 17.00 hodin
  • čtvrtek
  • dopoledne od 8.00 do 11.30 

a dále na

 

Neúřední den

  • úterý
    • jen dopoledne od 8.00 do 11.30

Z provozních důvodu je počet rezervací omezen na 2 pořadová čísla pro jednotlivou agendu na hodinu. Objednávky lze provádět na 30 dní dopředu.

 

Agendy na které se lze objednat

Činnost Registrace vyberete, ohlašujete-li novou živnost nebo oznamujete změny, zahájení nebo ukončení provozování živnosti v provozovně, přerušení podnikání, zrušení živnostenského oprávnění. Druhým znakem je  počáteční písmeno vašeho příjmení u fyzické osoby, u právnické osoby počáteční písmeno obchodní firmy.
např. Jan Novák vybere Registrace písmeno N, právnická osoba Stavby monumentů s.r.o. vybere Registrace písmeno S.

Činnost Výpis ze živnostenského rejstříku vyberte, žádáte-li pouze o výpis a neoznamujete současně nějakou změnu, zrušení apod.

Činnost Zemědělský podnikatel vyberte, žádáte-li zápis do evidence zemědělského podnikateli včetně oznámení změn, přerušení a zrušení.

Činnost Kontrola vyberte, jdete-li jednat na kontrolní oddělení na základě pozvání úřadu nebo na základě podání vlastního podnětu.

 

 
Kategorie: Hledání v popisu:

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2020 MČ Praha 10