• Facebook Prahy 10
  • RSS
  • Instagram Prahy 10

Sportoviště

Úvod » Strašnice » Detaily Sportoviště
  

VITAL PRAHA

Základní popis

Centrum se zabývá zdravým životním stylem, pohybem, fitness, během, fyzioterapií, funkčním vyšetřením, sportovní medicínou, výživou, sportovní psychologií, sportovními prohlídkami atd..

Pro koho jsou naše služby:

Jste úplní začátečníci?

Nevadí, každý byl, nebo je někdy začátečník – a to ve všem v našem životě.....Podstatné je začít- udělat první krok a další zvládneme společně.

Chcete zhubnout?

Úprava váhy není jen záležitostí omezení příjmu kalorií, nebo snahy hýbat se do sebezničení – vyžaduje naopak velmi individuálně a odpovídajícím způsobem nastavený dlouhodobější program na základě výsledků funkční diagnostiky, ve kterém nesmí chybět kromě  pohybu a rozumné úpravy jídelníčku i práce na psychické pohodě.

Necítíte se úplně spokojeni – psychicky i fyzicky?  Uvědomujete si, že by to chtělo nějakou změnu a hledáte způsob?

Důležité je změny  a  zlepšování provádět systematicky, s nějakým nastaveným, vyhovujícím, ale důsledným režimem. Většinou je účinné, ale i příjemné,  nejsme - li na to sami a máme -li někoho, kdo nám pomáhá i nás v tom správném sova smyslu „kontroluje“.

Máte už nějaké zkušenosti s pohybem,  vyzkoušeli jste řadu různých aktivit, ale nepodařilo se vám dosáhnout určených cílů?

Zjistíme příčinu a najdeme způsob, jakým se k cíli přiblížíte, nebo jej dosáhnete.

Chcete  svoji kondici ještě vylepšit  a stát se tak vyrovnanější a spokojenějším?

Vždy jsou možnosti, jak zlepšovat, upravovat svou celkovou kondici i psychickou pohodu a dál. „pracovat na sobě“ - to by měla být činnost, která nás provází celým životem, bez ohledu na věk.

Nevíte, který pohyb je pro vás nejvhodnější?

Volba pohybu a jeho dávek je opravdu individuální záležitost – ne každý pohyb danému člověku vyhovuje, baví ho a zvládne ho. Pomůžeme Vám najít ten, který Vás zaujme a bude Vám při něm i po něm fajn.

Chcete zlepšit způsob života, omezit nebo změnit nevýhodné strategie, reakce, návyky, zlepšit svou každodenní realitu?

Práce na sobě je komplexní úkon – měl by zahrnovat vše, co se nás týká – nic není málo důležité – a i na tomto přístupu včetně respektování vaší individuality je založena filosofie  našeho Centra.

Máte rádi pohyb, sportujete a chcete se dále zlepšovat?

Bez systematičtějšího přístupu se po určitém čase kondice a výkonnost stagnuje. Aby tomu tak nebylo, je potřeba pohybovou aktivitu realizovat na základě aktuálních výsledků funkční diagnostiky.


 

Sporty
  • Běh
  • Fitness
  • Ostatní
Otevírací doba

Pondělí - pátek: 7,00 - 22,00 hodin

Kontakt

Mobil: 601 567 360

Web: info@vital-praha.cz

 

VITAL PRAHA
Adresa
Nedvězská 2223/29, Praha 10, 100 00
Zobrazení na mapě
Fotografie