• Facebook Prahy 10
  • RSS
  • Instagram Prahy 10

Sportoviště

Úvod » Záběhlice » Detaily Sportoviště
  

KENTOYA FITNESS

Základní popis

Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky Grün Sport rozmístěné na celkové ploše 400 m2. Prostorné fitcentrum je rozděleno na čtyři místnosti. Dále tu jsou dvě místnosti pro funkční trénink včetně boxovacích pytlů. V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitracy, veslovací trenažér, pět běhacích pásů a pět stacionárních kol. V ostatních odděleních je kompletní plejáda posilovacích strojů na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů a oddělení s jednoručními činkami a nakládacími tyčemi.

Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé nebo závodníky. V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu. Činky máme od lehoučkých pro něžné víly, až po těžké pro náročné siláky. Budete mile potěšení přátelskou klubovou atmosférou, kde je každý vítán.

Nebojte se přijít, náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku.

Sporty
  • Fitness
Otevírací doba

po - pá:  07:00 - 22:00

so - ne:  09:00 - 21:00

Kontakt

recepce: 

tel.: +420 277 000 382

email: info@kentoyafitness.cz

 
KENTOYA FITNESS
Adresa
Topolová 2916/14, 106 00 Praha 10 - Záběhlice
Zobrazení na mapě
Fotografie