• Facebook Prahy 10
  • RSS
  • Instagram Prahy 10

Sportovní kluby

Úvod » Strašnice » Detaily Klub
  

Tenisová škola Karel Jandus

Základní popis

Hrát tenis můžete, ať je vám 5 nebo 50 let

Výuka tenisu je na Tenisové škole Karel Janduse zajišťována již od roku 1991 a specializuje se na komplexní pojetí tenisu pro děti i dospělé. Karel Jandus ve své stejnojmenné tenisové škole naučil více jak 2 500 hráčů bílému sportu. "Mým cílem je poskytovat výuku tenisu na co nejvyšší profesionální úrovni a uplatňovat individuální přístup ke každému hráči," vysvětluje zdánlivě jednoduchou filozofii trenér Karel Jandus. Je držitelem nejvyšší licence PROFESSIONAL 1 největší světové trenérské organizace United States Professional Tennis Association (USPTA) působící aktivně v České republice. Karel Jandus je zakládajícím členem, bývalým dlouholetým předsedou a TRENÉREM 1 (ČATT) České asociace trenérů tenisu. Má také nejvyšší licenci TRENÉR 1. TŘÍDY Českého tenisového svazu získanou na Fakultě tělesné výchova a sportu UK. Výuka tenisu na Tenisové škole Karla Janduse se Vám vyplatí.

 

Výuka tenisu s ambicí i "jen" pro radost

Nemusíte mít vůbec mistrovské ambice, přestože řada svěřenců Jandusovy tenisové školy se vysoko umisťuje na mistrovstvích republiky jednotlivců nebo družstev, na celostátních žebříčcích nebo úspěšně získává tenisová stipendia na amerických univerzitách. Výuka tenisu může být jen pro radost. Stačí mít jen chuť k pohybu a vztah k raketě a míčku. Tenisová škola Karla Janduse zahajuje letní tenisový program pro děti i dospělé v dubnu každého roku. Standardně tu najdete individuální i skupinovou výuku tenisu pro děti, juniory a dospělé. Kurzy tenisové školy, které budou probíhat ve školním týdnu odpoledne, budou navíc rozšířeny o turnaje v "minitenisu" pro nejmenší, již od pěti let věku dítěte, a s tenisem začínající děti. Tedy "zmenšený" tenis, ale se vším všudy.

Sporty
  • Tenis
Nábory

S přihláškou neotálejte, výuka tenisu začíná již dubnu

Letní i zimní výuka tenisu probíhá do 30. září s výjimkou letních prázdnin v tenisovém areálu Vysoké školy ekonomické v Praze 10, v ulici na Třebešíně, kousek od stanice metra Želivského. Podrobné informace včetně on-line přihlášek a cen najdete na webových stránkách školy: www.jandustenis.cz. Dotazy vám přímo zodpoví sám Karel Jandus na telefonu 603 554 041. Již teď doporučuje: "Veškeré přihlášky doručte nejpozději do konce března na emailovou adresu info@jandustenis.cz. Přihlášky po termínu akceptujeme pouze po telefonické domluvě, protože jen tak zjistíte, zda jsou ještě volná místa."

Tréninky

Co stojí ještě za úspěchy tenisové školy Karla Janduse vedle erudice

"Tenis je možné naučit se nebo zlepšit tenisovou hru rychleji, než se domníváte," říká Karel Jandus. Výuka tenisu je opravdu pro každého. "Je to tím, že při výuce máme vždy na mysli váš cíl, který nám sdělíte. Po prvních tréninkových lekcích provádíme videoanalýzu, která ukáže silné stránky i slabiny. Následují cvičení na zapamatování správného provedení úderu. Pokračujeme s cvičeními s proměnlivou dráhou, rychlostí a odskokem míče. Dalším krokem jsou cvičení simulující herní situace s různými rotacemi, rychlostí míče a umístěním ve dvorci. A následuje nácvik strategie tenisového utkání," vysvětluje důvody. Dospělí účastníci výuky tenisu jsou podle zájmu a cílů zařazováni do dlouhodobých i krátkodobých kurzů. Výuka tenisu může být zajištěna také individuální formou. Individuálním nárokům na nepravidelné tenisové lekce v tenisové škole Karla Janduse vyhoví převážně v dopoledních hodinách a o víkendech.

 

Obohacením tenisových zážitků je i plánovaný prázdninový příměstský tenisový kemp, rovněž na dvorcích VŠTJ Ekonom. Navnaďte se fotkami z předchozích ročníků na www.jandustenis.cz.

Kontakt

Karel Jandus

tel: +420 603 554 041

e-mail: info@jandustenis.cz

Adresa
Solidarity 2486/49, 100 00 Praha 10 - Strašnice
Zobrazení na mapě