• Facebook Prahy 10
  • RSS
  • Instagram Prahy 10

Sportovní kluby

Úvod » Záběhlice » Detaily Klub
  

PRAGUE LIONS SPORTS, o. s.

Základní popis

Klub Prague Lions je historicky prvním týmem amerického fotbalu v ČR. Od roku 1991 se systematicky věnuje rozvoji a propagaci amerického fotbalu a přípravě mladých sportovců pod vedením zkušených trenérů. V současnosti má pod sebou tři týmy – cadets (děti od 6 do 14 let), juniors (mládež od 15 do 18 let) a dospělí (dospělí od 18 let). 

 
Prague Lions přijímají členy do všech věkových kategorií v průběhu celého roku. 
Tréninky jak juniorského tak i seniorského týmu probíhají na hřišti SK Meteor Kačerov, Za mlýnem 101, Praha 4 Braník s umělou trávou III. generace. Domácím zápasovým hřištěm je pak již spousty let prověřené hřiště UK Bruslařská v Hostivaři na Praze 15. Ve všech kategoriích jsou Prague Lions několikanásobnými mistry republiky a jde o jediný tým v Čechách, jehož juniorský program umožňuje vycestovat za studiem a fotbalem do USA. 
Prvním úspěšným hráčem Prague Lions prezentující náš tým na vysoké škole St. Norbert College byl Petr Boháček. Dalším se stal Jakub Nietsch, který se dostal na High School Lake Geneva a třetím byl David Hron, který dostal plné stipendium na University of Ottawa v Kanadě.
 
Sporty
  • Fotbal
Nábory

Prague Lions přijímají členy do všech věkových kategorií v průběhu celého roku.

Tréninky

Tréninky jak juniorského tak i seniorského týmu probíhají na hřišti SK Meteor Kačerov, Za mlýnem 101, Praha 4 Braník s umělou trávou III generace. 

Domácím zápasovým hřištěm je pak již spousty let prověřené hřiště UK Bruslařská v Hostivaři na Praze 15.
Kontakt

Jakub Valta

tel: +420 777 586 969 

e-mail: info@lions.cz

PRAGUE LIONS SPORTS, o. s.
Adresa
Šrobárova 1869/14, 101 00 Praha 10
Zobrazení na mapě
Fotografie