• Facebook Prahy 10
  • RSS
  • Instagram Prahy 10

Sportovní příměstský tábor

Praha 10 začátkem srpna pořádala dvoutýdenní Sportovní příměstský tábor, kterého se účastnily děti od 6 do 13 let. Tábor se soustředil na sportovní aktivity na území městské části.

V letošním roce se MČ Praha 10 obrátila na Slavii Praha, která tuto možnost poskytla, a děti si tak mohly vyzkoušet sporty, jako jsou beach volejbal, rugby, atletika nebo plavání. Vše pod odborným dohledem trenérů Slavia Praha. Po často náročných dopoledních aktivitách se účastníci přesouvali v doprovodu zkušených vedoucích do ZŠ Nad Vodovodem, kde se najedli a následně trávili odpolední hodiny ve venkovních prostorách školy.

Hrou tábora se stala netýmová vybíjená, které děti věnovaly hodiny odpolední zábavy. Zároveň jsme měli připravené odpočinkové výtvarné odpoledne, při němž vznikaly obrázky, kresby, papírové modely, nebo se děti pustily do některé ze stolních her. Středy byly ve znamení výletu – děti navštívily Muzeum Čtyřlístku v Doksech. Při procházce lesem jsme poobědvali v krásném prostředí místních lesů a výlet jsme zakončili projížďkou vyhlídkovou lodí po Máchově jezeře. Účastníci si z tábora odnesli nejen spoustu krásných vzpomínek, nových kamarádů a znalostí, ale i dárečky, které si pro ně připravila MČ Praha 10.

 

Fotogalerii naleznete zde