Aktuality z oblasti životního prostředí

Pracoviště úřadu práce pro Prahu 10 se přestěhovalo

Na konci loňského roku proběhla poslední fáze stěhování Kontaktního pracoviště Úřadu práce ČR (ÚP ČR) pro Prahu 10. To sídlilo v budově vršovické radnice, od 3. ledna 2022 jsou však zaměstnanci úřadu práce k dispozici všem klientům na adrese Novodvorská 803/82. Lidé tady vyřídí veškeré záležitosti jak z oblasti zaměstnanosti, tak nepojistných sociálních dávek.

Publikováno: 03.01.2022
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Úřad MČ3577
Pracoviště úřadu práce pro Prahu 10 se přestěhovalo

Přestože Kontaktní pracoviště ÚP ČR bylo umístěné ve stejné budově, jako Úřad MČ Praha 10, nespadá pod něj, nýbrž pod Ministerstvo práce a sociálních věcí. V přílohách najdete, v čem se liší agendy úřadů práce a městské části a také informaci o dopravním spojení z Vršovic do Novodvorské ulice.

Celá zpráva úřadu práce ke stěhování je na webové stránce Úřadu práce ČR (www.uradprace.cz).

Přiložené dokumenty