Aktuality z oblasti životního prostředí

Možnost připomínkování provozu tramvají na území hl. m. Prahy

V těchto dnech zjišťuje společnost ROPID názory obyvatel na stávající provoz tramvajových linek na území hl. m. Prahy. Do čtvrtka 25. února je možné své podněty a připomínky posílat e-mailem na adresu tramvaje@ropid.cz nebo poštou na adresu ROPID, Rytířská 10, 110 00 Praha 1. Vždy je nutné použít heslo TRAMVAJE.

Přímo na tramvajových zastávkách se pracovníci společnosti ROPID dotazují i na otázky, které souvisí s územím Prahy 10 viz tisková zpráva http://www.ropid.cz/tiskove-informace/na-ropid-uz-dorazila-skoro-tisicovka-podnetu-k-tramvajovym-zmenam__s193x3579.html . Z naší strany uvítáme, pokud občané Prahy 10 k těmto otázkám zašlou ROPIDu svoje vyjádření a v kopii též radní městské části Praha 10 pro oblast dopravy Mgr. Ivaně Cabrnochové na e-mail: ivanac@praha10.cz . Na základě všech zaslaných připomínek budou ROPIDEM zpracovány tři varianty finálních změn, které budou následně projednávány s městskými částmi a veřejností.