Aktuality ze školství

Zastupitelé schválili důležité usnesení o Ďolíčku. Je to na dobré cestě, ujišťuje Kleslová

„S ohledem na platná usnesení Rady hlavního města Prahy jsme magistrát požádali, aby v souladu se svými předchozími usneseními dojednal s vlastníky stadionu jeho převedení na hlavní město. Tedy tak, aby byla zajištěna možnost klubu Bohemians nadále na tomto tradičním stadionu hrát,“ uvedla starostka Prahy 10 Radmila Kleslová.

Publikováno: 22.06.2015
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Sport, Vršovice, Zprávy tiskového mluvčího979

Zároveň deklarovala připravenost vyvinout v těchto krocích veškerou potřebnou součinnost. „Městská část Praha 10 dlouhodobě usiluje o to, aby klub Bohemians 1905 mohl i nadále hrát své domácí fotbalové zápasy na stadionu v Ďolíčku. Je to na dobré cestě,“ dodává Kleslová, která tímto krokem vrací naději na úspěšné vyřešení dlouholetého sporu kolem vršovického stadionu.