Aktuality ze školství

Výstava a projednání návrhu urbanistické studie Bohdalec - Slatiny - brownfield Strašnice

MČ Praha 10 zadala v listopadu roku 2015 vypracování urbanistické studie rozvojového území Bohdalec – Slatiny – brownfield Strašnice (BSBS), jejímž cílem bylo vytvořit dokument, který bude sloužit jako základní podklad pro rozhodování městské části o rozvoji a postupné přeměně této rozvojové lokality, zároveň jako podklad pro zpracování Metropolitního plánu a jako podklad k diskuzi s veřejností nad budoucí podobou této lokality.

Studie byla již od počátku fáze zadání, a zejména v průběhu jejího zpracování, průběžně konzultována napříč Institutem plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR).

Tímto bychom vás rádi pozvali na její představení v rámci třech "dní otevřených dveří", kde budete moci nad výkresy diskutovat se zpracovateli studie i zástupci městské části. Současně bude probíhat měsíční výstava, která bude probíhat 2. 11. od 18:00 ve Středisku územního rozvoje (SÚR), které se nachází v přízemí budovy "B" Úřadu městské části Praha 10, Vršovická 68, Praha 10 (naproti vchodu "A" do budovy ÚMČ Praha 10).

Více informací naleznete zde.

Vaše případné připomínky, podněty a názory můžete také zasílat na e-mail sur@praha10.cz do konce února 2017. Následně proběhne vyhodnocení a zapracování připomínek.

Harmonogram projednání:

2. 11. 2016 - Zahájení výstavy