Aktuality z městské části

Plave celá Desítka: Kolik kilometrů společně dáme?

V plaveckém bazénu na Slavii proběhne v sobotu 30. listopadu unikátní událost. MČ Praha 10 a SK Slavia Praha tam pořádají maraton s názvem Plave celá Desítka. Závod bude trvat od 13:00 do 17:00, po jeho skončení se hromadně sečtou výsledky všech zúčastněných.

Publikováno: 28.11.2019
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Sport, Vršovice, Zprávy tiskového mluvčího3045

„Jedná se o první ročník tohoto unikátního sportovního podniku. Rádi bychom v něm pokračovali v následujících letech a zároveň ho rozšířili do formátu celopražského klání městských částí, kdy by se soutěžilo v tom, která z pražských části uplave nejvíce," říká Jana Komrsková (Piráti), místostarostka MČ Praha 10, do jejíž gesce patří mj. sport.

Do „štafety“ Plave celá Desítka se může přihlásit každý, kdo má bydliště na Praze 10, libovolného věku i plaveckých schopností. Vyhlášení výsledku bude v týdnu od 2. prosince zveřejněné na webu městské části. Na něm se také lze registrovat (zde: https://www.praha10.cz/akce-a-projekty/plave-cela-desitka), stejně jako přímo u bazénu v den konání akce.