Aktuality z městské části

Od 5. října začínají platit zóny placeného stání i v podoblasti 10.3

Po podoblasti 10.1, kde zóny placeného stání platí od 24. srpna, přichází na řadu další podoblast, a to 10.3 (hranice podoblastí naleznete v aktuálním projektu ZPS na podstránce www.praha10.cz/parkovani). Po předchozích zkušenostech všechny řidiče a majitele vozidel vyzýváme, aby nenechávali vyřizování parkovacího oprávnění na poslední chvíli, a využili aktuálně menšího vytížení výdejny.

Publikováno: 24.09.2020
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Doprava, Parkování, Projekty, Strašnice3290

Žádost o parkovací oprávnění můžete podat i online v aplikaci Osobní stránky uživatele na adrese https://osu.zpspraha.cz, bez nutnosti návštěvy výdejny. Do aplikace je potřeba se registrovat telefonicky na telefonním čísle 388 901 185 (toto číslo provozuje TSK a je určeno výhradně pro registraci do OSU).

Aktuálně máme vydáno zhruba 14 000 parkovacích oprávnění. K dalšímu rozšíření ZPS dojde 2. listopadu, kdy se přidá podoblast 10.2. Zbytek městské části Praha 10 bude k systému připojen v průběhu roku 2021.