Aktuality z městské části

MÁ VLAST – CESTAMI PROMĚN v Malešickém parku

Zveme Vás na výstavu "Má vlast - cestami proměn“, jejíž jedna kolekce je až do 6. října k shlédnutí v horní části Malešického parku. Městská část Praha 10 se výstavy účastní již podruhé. V loňském roce s projektem renovace parku Chrpová – Malinová a letos s akcí revitalizace Malešického parku.

Publikováno: 15.09.2014
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Životní prostředí, Veřejné prostory, Malešice727
MÁ VLAST – CESTAMI PROMĚN v Malešickém parku

Výstava přináší informace o proměnách různorodých míst – domů, náměstí, sakrálních objektů, parků, nádraží apod. po celé republice. Kolekce vystavená v Malešickém parku zobrazuje necelou třicítku takových proměn, které se uskutečnily v Praze, Královehradeckém kraji, v Libereckém kraji a na Vysočině.

Náhled proměn ze všech koutů republiky je na webových stránkách, kde lze pro nejzdařilejší proměnu hlasovat, viz http://www.cestamipromen.cz/hlasovani (Malešický park má pořadové číslo 69).

Putovní výstava je připravena sdružením Entente Florale CZ - Asociace Souznění; www.aefcz.org.