Kariéra

Banner - Rozsvěcujeme úřad

  • Kdo jsme, koho u nás potkáte a co získáte?
  • Jaké stereotypy jsou s úřadem spojené a jak je to doopravdy?
    Rozsvěcujeme úřad

Volná pracovní místa

Aktuální volná místa | Hledat v nabídkách | rss RSS

referent/ka odpadů

OZNÁMENÍ  O  VYHLÁŠENÍ  VÝBĚROVÉHO  ŘÍZENÍ

Městská část Praha 10

zastoupená tajemnicí ÚMČ Praha 10

vyhlašuje 27. 6. 2022 výběrové řízení na obsazení pracovního místa

v referátu odpadů

v oddělení životního prostředí

v   Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 10

sjednaný druh práce:

s místem výkonu  práce Praha,

 v platové třídě 10

Požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů:

  1. fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let,
  2. občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk,
  3. způsobilost k právním úkonům,
  4. bezúhonnost

Stručný popis pozice: kontrolní činnost v úseku nakládání s odpady u právnických osob, fyzických osob podnikajících a fyzických osob, vedení kontrol včetně záznamů kontrolního protokolu dle Kontrolního řádu a zákona o odpadech, plán kontrol, podněty a stížnosti v legislativním rámci zákona o odpadech

Další požadavky:

požadované vzdělání

vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

požadovaný obor, zaměření

environmentální zaměření, ideálně se specializací na odpady

požadované znalosti

znalost vedení správních řízení, znalost zákonů v oblasti nakládání s odpady a Kontrolního řádu, výhodou ZOZ v rámci složek životního prostředí – odpady (lze složit i po nástupu)

další dovednosti, schopnosti

dobré komunikační a organizační schopnosti (včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném a mluveném projevu),  přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, učenlivost, práce v kolektivu

Náležitosti přihlášky podle § 7 odst. 4 zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů jsou:

  • jméno a příjmení, titul
  • datum a místo narození
  • státní příslušnost
  • místo trvalého pobytu
  • číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana)
  • datum a podpis

K přihlášce je podle § 7 odst. 5 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, nutno připojit:

  • strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností
  • výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do  18. 7. 2022 v podatelně ÚMČ Praha 10 -  adresa :

Úřad městské části Praha 10

Oddělení personální

Vršovická 68, 101 38 Praha 10

Obálku označit slovy: „Výběrové řízení: „referent/ka odpadů v referátu odpadů v oddělení životního prostřední v Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 10.“

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly.

Praha 24. 6. 2022

 JUDr. Jana Hatalová, MBA

 tajemnice ÚMČ Praha 10

zasláno pondělí 27. června 2022, - Šustrová

Předcházející strana | Další strana

Dokumenty pro uchazeče o zaměstnání