Kariéra

Banner - Rozsvěcujeme úřad

• Kdo jsme, koho u nás potkáte a co získáte?
  • Jaké stereotypy jsou s úřadem spojené a jak je to doopravdy?
    Rozsvěcujeme úřad

Volná pracovní místa

Aktuální volná místa | Hledat v nabídkách | rss RSS

navigátora/ku Kontaktního místa pro bydlení

Městská část Praha 10, Vršovická 68

hledá

navigátora/ku Kontaktního místa pro bydlení

v referátu bytů

v oddělení bytů a nebytových prostor

v Odboru bytů a nebytových prostor ÚMČ Praha 10

10. platová třída

na dobu určitou do 31. 12. 2022

Čemu se budete věnovat:

• poskytování základního poradenství a zprostředkování poradenství ve složitějších situacích (kontakt na právníka či občansko-právní poradnu, na sociální pracovníky, úřad práce, finanční poradenství, prevence zadlužení, MHMP atd.)
  • asistence s vyplněním jednotného formuláře žádosti o obecní byt, koordinace doplnění všech potřebných příloh a dokladů a příprava podkladů pro další jednání klientů
  • evidence a zpracování dat o návštěvách Kontaktního centra bydlení
  • spolupráce s MHMP

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání

Požadovaný obor, zaměření: ekonomie, právo, veřejná správa aj. humanitní obory

Požadované znalosti:

• výborná znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • znalost systému sociálního zabezpečení (orientace v dávkách a v povinnostech sociálního pracovníka apod.)
  • znalost systému sociálních služeb a místních poskytovatelů sociálních služeb

Další požadované znalosti/vlastnosti:

• organizační schopnosti (evidence žádostí a dalších informací)
  • komunikační schopnosti, včetně dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu (komunikace s klienty a s dalšími subjekty v systému)
  • přesnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, zvládání krizových situací, multitasking
  • schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

• stabilní pracovní prostředí
  • stravování přímo v budově úřadu za významného přispění z Fondu zaměstnavatele ve výši 65 %
  • zaměstnanecké benefity v celkové výši 15 000,- Kč ročně (stavební spoření, penzijní připojištění, rekreace apod.)

Vaše písemné nabídky doplněné strukturovaným životopisem zasílejte do 8. 7. 2022 na e-mail: Petra.Sustrova@praha10.cz, radka.randyskova@praha10.cz nebo předejte osobně do podatelny Úřadu městské části Praha 10, Vršovická 68, 101 38 Praha 10 (obálku označte slovy: „navigátor/ka Kontaktního místa pro bydlení v referátu bytů, v oddělení bytů a nebytových prostor v Odboru bytů a nebytových prostor ÚMČ Praha 10 – doba určitá do 31. 12. 2022“).

Praha 15. 6. 2022

JUDr. Jana Hatalová, MBA

tajemnice ÚMČ Praha 10

zasláno pátek 17. června 2022, - Šustrová