Kalendář akcí

Filter:

Filter by Categories

Praha 10 zve na Májové slavnosti. Zahraje i Pražský výběr

V neděli 28. Května se uskuteční tradiční Májové slavnosti. Na akci, která nabídne vyžití dětem i dospělým, se všichni mohou těšit na dětský program i celou řadu hudebních vystoupení.

Datum akce: 28.05.2017 14:00 - 22:00 Exportovat akci

Májové slavnosti se letos uskuteční v neděli 28.května ve sportovním areálu Hamr. Program odstartuje oficiálně ve 14 hodin programem pro děti, kdy pro ně budou připraveny tvůrčí dílny, malování na obličej i cukrová vata zdarma.

Od 15 hodin se potom na podiu začnou střídat hudebníci. Několikahodinový koncert odstartuje pop-rocková kapela Vesper, následovat budou vystoupení Milana Peroutky a Perutí, Janka Ledeckého, Rybiček 48, ve 20 hodin pak program vyvrcholí koncertem Pražského výběru.

Vstup na celou akci je zdarma.

Návštěvníci si v areálu budou moci koupit tradiční „festivalové“ dobroty nebo se občerstvit pivem nebo limonádou. Program Májových slavností skončí před 10. hodinou večer. 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10