Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 27 lis 2018 10:46 dop. od  Tyna
Volny pohyb psů
 0 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

TynaNew Member


Posts:1
New Member


--
27 lis 2018 10:46 dop.
  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je to s volným pohybem psů za městskou část Praha 10 - Záběhlice? Pokud dobře chápu, dle vyhlášky by měl pes chodit na vodítku a volný pohyb by mu měl být pouze umožněn v místech z vyhlášky? Vlastním psa a mám problém s tím, že někteří sousedé chodí se psem v okolí bytů na volno a občas bohužel dochází k potyčkám.
  Např. sousedův pes mého pravidelně jednou za čas napadá, jelikož není na vodítku, můj pes byl několikrát pokousán, málem i já, policii jsme nevolali a řešili to osobní domluvou. Tu ale soused ignoruje a my se bojíme chodit ven, pes i já máme trauma, které řešíme neustále dokola na cvičáku, nicméně soused vesele chodí se psem na volno, problém má dle informací z více sousedy. Jak je možné takovou situaci řešit, jak se bránit?
  Děkuji za reakci a pěkný den.
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10