Rekondiční plavání pro seniory

24. 9. 2020 - Na základě vyhlášení Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví z 16. 9. 2020 MČ Praha 10 ruší další lekce plavání pro seniory – ode dne 30. 9. 2020 do odvolání. Děkujeme za pochopení. 


Vážení občané městské části Prahy 10, jsme rádi, že pravidelně využíváte zdraví prospěšné rekondiční plavání pro seniory, Váš zájem nám dělá obrovskou radost. V loňském roce bylo možné plavat každé pondělí vyjma letních dnů a svátků a je to neuvěřitelné ale naplnili jste 870 míst. Pro tolik lidí bylo možné při kapacitě 30 osob na jednu lekci rehabilitačně plavat pod vedením zkušených instruktorů.  Protože nás Váš zájem velice těší, rozhodli jsme se kapacitu plavání navýšit a to na dvojnásobek, nyní se můžete zúčastnit rekondičního plavání v pondělí pod vedením zkušeného trenéra, který Vám velice rád poradí jak plavat správně. Přidáváme i středu, kde bude možné plavat volným stylem (středy jsou bez účasti trenéra). Registrace na rekondiční plavání probíhá totožně jako v loňském roce a to osobně v informačních kancelářích na adresách Vršovická 68, přízemí budovy B a Počernická 64 u polikliniky Malešice. Aby bylo rekondiční plavání dostupné pro všechny seniory MČ Praha 10, je možné se přihlásit pouze na jeden měsíc a to vždy buď na pondělky, nebo středy.

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2021 MČ Praha 10